Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek ki az emberek...

Miért szeretnek ki az emberek a párjukból?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:40
1 2
 11/16 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Nem szabad elhanyagolni egymást
2013. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azokból szeretünk ki, szerintem, akiknél már a jelek, az elején is ott voltak és zavartak, és a végére ezek a dolgok elviselhetetlenné fajulnak, aztán kiábrándulunk, meg is undorodunk, súlyosabb esetben.


Akit viszont teljes szívvel és ésszel is elfogadunk, azok a maradandó kapcsolatok.

2013. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek már nem figyelnek a párjukra, lusták. Nincs szexi nézés, ajándék, közös séta, kávézás, mozi, nagy beszélgetések. Unalmasak a hétköznapok és fáradtak vagyunk. A gyerek mellett egy dolog lebeg a szemeim előtt, annyira szeretnék egyszer jó sokáig aludni, nem felkelni reggel, pizsiben tévézni délután kettőig. Túl sok a kötelesség, a feladat, amit muszáj elvégezni. Nem jó alap a szerelmes hangulathoz.
2013. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
mert ronda
2013. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kezdtem kiábrándulni a páromból, mert kezdett halálosan elegem lenni abból, hogy csak én teszek a kapcsolatunkért. Ő mindig is alulmotivált volt, mert sejtettem, hogy soha nem volt értem annyira oda mint fordítva és egy idő után már kezdett felnyílni a szemem. A nagy szerelmes időszakomban persze nem volt fáradság folyamatosan a kedvére tenni és gyakorlatilag nőként udvarolni neki, de aztán ahogy telt az idő, rádöbbentem, hogy ez így egyszerűen szánalmas, hogy ennyire ordít a kölcsönösség hiány. Igen, azt hiszem, ekkor kezdtem elidegenedni a páromtól.
2013. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
majd megtudod ha odakerülsz.
2013. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!