Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek ki az emberek...

Miért szeretnek ki az emberek a párjukból?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szürke hétköznapok rányomják a bélyegüket a kapcsolatra.Fásultság,problémák...minden nap ugyanaz,monotonitás....+ az emberi lustaság.Egy jól működő,kiegyensúlyozott kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell,és nem keveset.
2013. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogyan kell dolgozni, konkrét dolgokat szeretnék! Köszönöm szépen
2013. jan. 30. 21:46
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért szeretnek bele? Ezt nem lehet logikusan elmagyarázni. Az érzelmek múlandóak, változnak folyamatosan.
2013. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szereted a párod és ő viszont szeret, akkor fontosnak tartod, hogy oda figyelj az érzéseire még hosszú idő után is, közösen kikapcsolódni és nem belefarsulni abba a mókuskerékbe amit sokan élnek egyhangúan, veszekedés helyett nyugodtan megbeszélni a dolgokat (már akivel lehet :) ) Én körülbelül ezeket mondanám példának.


21/L

2013. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek változnak, és nem biztos, hogy a párodnak tetszik a megváltozott személyiséged.
2013. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Szerintem különböző programokkal,randikkal,humorral. De mindkét félnek tudnia kell a dolgát,anélkül nem megy.A férfiak pl. hajlamosak leszokni a bókokról,udvarlásról,amikor már komoly kapcsolatban vannak.A nők pedig azt hiszik,azzal,hogy maguk mellett tartanak egy férfit már nincs szükség csábításra.

Egy férfit folyamatosan csábítani kell,egy férfinek meg észre kell vennie,amiket a nő tesz,és értékelni kéne. (1-es voltam)

2013. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nagy része nem önmagát adja a kapcsolat elején, és később amikor már rájön milyen ember is valójában a másik, a valóságot nem tudja szeretni.
2013. jan. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Elmúlik a kémia varázsa, ha nem a viselkedés váltja ki esetleg az elhidegülést és a nem foglalkozás, hanem csak úgy erre ébred valaki, hogy úúú, ki ez itt?
2013. jan. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem pl belekényelmesedett a kapcsolatba. Minden téren. Fingik, böfög, csámcsog, rágja a körmét, lusta, nem segít semmiben és jól el is hízott (+20). Hiába kérem, nem változik vissza, a szex bezzeg kell neki. Nekem meg már nincs gusztusom hozzá és nem éri fel.

Régen ezzel nem volt gond, együtt csináltuk a házimunkát, sokat mozogtunk ( én még mindig), tudta az illemet stb.


Na én ezekért ábrándultam ki belőle.

2013. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan azt hiszik, hogy megszereztek a parjukat es innentöl kezdve megy minden ahogy kell. Pedig nem. Nagyon sok munka kell hozza, hogy normalisan müködjön egy kapcsolat evek multan is.

Mindket fel reszeröl oda kell figyelni a külcsinre, bokolni a masiknak, beszelgetni, alkalmazkodni, közös programokat csinalni (csak kettesben!), elfogadni a masik hibait, de kiemelni az erössegeit, engedni szabadon elni a masik felet es meg nap-estig lehetne sorolni...

2013. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!