Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férjet az...

Rigó Kata kérdése:

Hogy lehet egy férjet az anyjáról leválasztani? Mindig neki ad igazat, nem nekem, a feleségének. Ő az, aki jól főz, én nem. Ő a leg, leg leg én a nyomába sem érek.

Figyelt kérdés

Ma is az anyjához ment munka után, nem hozzánk az egy éves kisfiához és nejéhez. Ez normális? Lehet ezen alakítani??? vagy már késő?

Azt szokta meg, hogy otthon mindig mindent megkapott és ezt el is várja tőlem is.

Persze minden "ellenszolgáltatás" nélkül.

Se köszönöm, se hála, se szeretet.

Neki amit én csinálok, az természetes.

Úgyis itthon vagyok jelszóval....

Mit szóltok ehhez???


2013. jan. 30. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Azt, hogy ő anyuci pici fia. Sosem fog megváltozni. Neki igazából az anyjával kellett volna összeházasodnia. Nem fogok hazudni, nincs értelme.. ebből sosem fog jó kisülni.


Leülhetsz vele beszélni, de nem hinném, hogy bármi is változna. Max. pár napig "jó pofizik".

Ez most már így marad. Igyekezz a fiadat nem ilyennek nevelni.

2013. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Mikor tanulják meg végre az emberek, hogy nem lehet egy másik embert megváltoztatni? Gondolom nem most alakult ki ez az állapot, te mégis hozzámentél és gyereket szültél neki. Előtte kellett volna ezt tisztázni. Most már nemigen tehetsz semmit, max. reménykedhetsz benne, hogy megijed az esetleges elvesztésedtől és változtat, de erre kicsi az esély.
2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen mi az anyja kínjának nősül meg?
2013. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Amilyen virágot szakítottál azt szagold és ne utólag siránkozz.
2013. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Hú....

Beszélj vele erröl.Már régen döntenie kellett volna.

Persze sokmindenben igaza van az anyósnak is,de a feleség és gyerek az elsö.

Legalábbis nálunk.

Èn nem viselném el ha másként lenne.

2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem valaki azt magyarázza meg a nőknek miért házasság és gyerek szülés után jönnek rá, hogy mégsem az ideális férfit választották?
2013. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
De bunkó itt mindenki.
2013. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen volt az első perctől, akkor miért tűrted el szó nélkül? Miért szültél egy neked rossz kapcsolatba gyereket?

Megváltoztatni most már nem tudod. Ezt még a házasság előtt, de legalább is az elején tudtad volna.

2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

"a gyerek az a nő feladata"


Ezek szerint a családban a férfi szerepe: spermadonor és ATM.

2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem valaki azt magyarázza meg a nőknek miért házasság és gyerek szülés után jönnek rá, hogy mégsem az ideális férfit választották?"


Örülnek, hogy valaki elveszi őket - a társadalom többre értékeli az olyan nőt, akit egy férfi "elismer" - így lejjebb adják az igényeiket.


És őrült módon elhiszik a férfinak, hogy megváltozik, "segít" majd a gyerekkel. (Az idézőjel azért, mert a saját gyerekével nem segíteni kéne, hanem nevelni.)

2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!