Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lövi magát a nővérem. Mit tegyek?

Lövi magát a nővérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában többször láttam gyanúsan viselkedni a tesóm. Mintha valami drog hatás alatt állna. Éppen ezért egszer mikor aludt megnéztem az alkarját és szúrás nyomokat találtam rajta. Nem tudom mi tévő legyek. Sajnos a szüleink túl jó móduak ezért saját bankkátyánk van, ami tele van pénzzel, ezért sosem lesz probéma neki, hogy ne legyen pénze a cuccra és sosem fog leállni attól félek. Ötletek, tippek?

19/L



2013. jan. 30. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szólsz anyádnak, aki majd letiltatja a kártyáját.
2013. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem előbb beszélgess el vele, mert lehet, hogyha bevonod a szülőket, balhé lesz.. Ha az sem hat rá, csak utána szólj. Magyarázd el neki, hogy hogy tönkre tudja tenni ezzel az életét. Szólj a barátainak, hogy ők is beszéljenek vele.

Sok sikert!:)

2013. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Azonnal szólnék a szüleimnek. Persze a nővéred ki fog akadni, de sürgősen elvonó, hiába hisztizik, ez hosszútávon mindnképp jó neki.
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
szerintem vond bele a szüleidet, mert te kevés leszel hozzá, ha már nagyon elmerült
2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az sem megoldás, ha letiltják a kártyát, mert akkor meg ki tudja mire vetemedik, csak hogy pénzhez jusson... ha lövi magát, akkor a pénzhiány csak egy mindenáron leküzdendő akadály lesz, és nem fogja leszoktatni őt a drogról. Lehet, hogy először a nővéredet kellene kérdezni erről. Aztán szólni a szüleiteknek, vagy olyan a nővéred olyan barátainak, akikre hallgat, akiben megbízik...
2013. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
nézesd meg vele a Karesz végakarata című filmet
2013. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy utáljon mert ketten lakunk és idáig minden szép és jó volt. Az első kommentelőnek üzenem, hogy tanuljon egy kis jó modort.
2013. jan. 30. 15:42
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal szólj a szüleidnek.
2013. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Szép és jó volt? A testvéred elindult egy olyan úton, ami a HALÁLBA vezet. Ne haragudj, de szerintem ez többet ér , mint az, hogy milyen a hangulatotok otthon. Lépni kell, amíg NEM KÉSŐ! (egy eü-s jóakaród!)
2013. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék, és megkérdezném, miért csinálja, ha tényleg csinálja. Nincs olyan probléma, ami alapos indok, hogy ebbe meneküljön, és nincs olyan probléma, amit ne lehetne megoldani.

Ha nem probléma miatt csinálja, hanem, mert (bocsi) "unatkozó gazdag", akkor segíteni kell neki életcélt találni. Minimum elvinném állatmenhelyre, vagy gyermekkórházba, hogy lássa, van mit tenni az életben akkor is, ha semmi dolga.

2013. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!