Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hitted nem Ő lesz az...

Azt hitted nem Ő lesz az Igazi, de aztán mégis ő lett?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel ilyen? Hogy nemcsak hogy nem érezte az elejétől fogva, hogy ő a tökéletes, és vele fogja leélni az életét, de konkrétan el sem tudta képzelni hogy így legyen?
2013. jan. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem és vele is vagyok. De az ellenkezőjét is, hogy az lesz az igazi, 10 év, gyerek...aztán undorral vége. És a így lett az akivel nem érztem, volt egy kis szünet, viszont neki én voltam az igazija.


Na azóta nem jelentek ki semmit...

2013. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok amikor megismertem a barátnőmet, sokáig azt hittem hogy nem ő lesz az igazi meg éreztem hogy ez csak fellángolás ami köztünk van. Persze erről beszéltünk is régebben és egyforma volt a véleményünk erről hogy egyikünk se látta az igazit egyikünkben sem, de aztán én még is az lettem a barátnőm szemébe és rájöttem hogy nekem is ő az , mert volt egy kisebb szünet a kapcsolatunkba egy elég durva vita után, de mégsem bírtuk ki egymás nélkül.

Lassan 4 éve leszünk együtt, és már sok minden tervbe van véve, egyszerűen egymásnak lettünk teremtve. Szóval én most már kimerem jelenteni hogy számomra ő az igazi.

2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan már történt,hogy azt hittem valakiről Ő lesz az Igazi,aztán mégis nagyot koppantam a végén,fordított eset viszont még nem volt.Bár tény:a mostani barátomról nem gondoltam az elején,hogy majd egyszer komolyabban tervez velem,mostanra viszont eléggé szorossá vált a kapcsolatunk.Kijelenteni azonban nem merek semmit még..
2013. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mostani páromról gondoltam, hogy csak egy futó kaland lesz, de sztem ő is ugyanígy gondolta, bár tagadja :). Aztán most várjuk az első babánkat :)
2013. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan munkatársam, akivel - bár jól kijöttünk - futó kapcsolat szintjén se merült fel semmi, annyira különbözőek voltunk. Azóta már két éves házasok vagyunk. :)

Őt gondolom az igazinak, de kár lenne tagadni, hogy pár dolog egyszerűbb lett volna, ha nem vagyunk ennyire mások.

2013. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jó barátok voltunk, és nem tudtam elképzelni, hogy ez a barátáság megváltozzon, nemhogy továbbalakuljon valami jobbá.

Néhányszor eszembe jutott, hogy egy ilyen pasi kellene nekem (mármint nem ő, csak valaki, aki ilyen normális, meg értelmes, szóval nem olyan mint amilyennek a korombelieket láttam).

Aztán közelebb kerültünk egymáshoz, és ma már 8 és fél éve alkotunk egy párt.

2013. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!