Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki, hogy mit...

Mondjam el neki, hogy mit varok el?

Figyelt kérdés
Nemreg vagyis mar lassan tobb mint egy honapja egy nagyon kedves baratnom koltozott be a negy honapos kisfiaval hozzank,mert a parja megcsalta es nem volt hova mennie en befogadtam. Nekunk is van egy lassan egy eves kislanyunk... Hiaba volt szukos a hely befogadtam penzt sem kerunk tole ,merthogy szar helyzetben de aztan kiderult megsem most sem varok el penzt de minden nap furdik egy heten egyszer igazan feltolthetne a gazkartyat es a villanykartyat mert nekunk olyan van szivesen segitettem rajta ,mert utcara csak nem mehet csak idegesit mindent olyan termeszetesnek vesz holott latja mi meg annyit sem engedhetunk meg magunknak amennyit o es eszebe nem jut abba beleadni amit o is hasznal.... A masik a nappaliban alszik , mielott jott en kitakaritottam szepen 5 oran at csinaltam neki tiszta legyen es most tiszta kupis mindent szanaszet hagy azota nem volt feloporve en nekem meg nincs arra is energiam ,hogy a gyerekemmel es a ferjemmel foglalkozzak es utanna is pakoljak o meg ezt csinalja felhamozza a mosatlant a taknyos zsepik szanaszet a foldon pelusok mikor ezt latom olyan ideges leszek ,hogy legalabb ennyit nem bir megcsinalni ,hogy maga utan elpakoljon... Kajat rendel maganak minket megsem kerdez ez nem penz kerdese hanem maga a gesztus mar ugy erzem nem birom cernaval es egyszer kirobbanok!!!! A furod miutan furdik vizben uszik sokszor beleleptem a viztocsaba amit maga utan hagyott... Segitsetek legyszi hogyan mondjam meg neki ezeket????? Mi sem allunk fenyesen tok szivesenn idefogadtam pedig en nem is dolgozok csak a parom es a parom is haragszik ,hogy a baratnom milyen kupis....:(
2013. jan. 29. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki nyugodtan. Ne idegesen, csak ültesd le és mondd el neki.
2013. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki nyugodtan.Durva hogy ezért szólni kell és nem éri fel a saját eszével a dolgokat.
2013. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Elmondod a szabályokat, leosztod a rezsit, aztán ő eldöntheti, akar-e maradni.Nehogy már ti alkalmazkodjatok a saját házatokban!
2013. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!