Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyukám szinte...

Mit tegyek, ha anyukám szinte minden találkozásunkkor azzal nyaggat, hogy mikor lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Már külön élek, igaz anyumtól kaptam a házat. Hetente kb. 1-2 alkalommal találkozunk, és szinte mindig szóba kerül a barátnő, gyerek, család téma. Volt már rá példa, hogy össze próbált hozni egy lánnyal. Az igazság viszont az, hogy engem nem a lányok vonzanak. Néhány hónapja van barátom is, de persze őt végképp nem vállalhatom fel anyum előtt.


Mit tegyek most? Őt sem akarom megbántani, de ez a barátnős téma kezd elég kellemetlenné válni számomra.


26/F



2013. jan. 27. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok és anya sosem csinálja ezt, pedig nő vagyok.

Nagymamáméknál előfordul ilyesmi, de két szóban elmondom,hogy "nem lesz" és nem érdekli őket tovább.


Szóval én nem értem ezeket az unokamániásakat. Szüljön magának, aki akar, de ne mástól várja már el, hogy az ő kedvére szüljön, vagy csináljon gyereket.

2013. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés megszüntetésére egy mód van. Előbújni. Saját tapasztalat, bevált szülőknél, nagyszülőknél :D. 22F
2013. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12%

18:34


Vagy megszakítani velük minden kapcsolatot.

Ez az egyszerűbb.

Akinek van egy kis önbecsülése, ezt teszi.

2013. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megfontoltnak kell lenned. Ki kell ismerned anyud menyire fogadná ezt el, sajnos vannak olyan homofób szülők, akiknél csak a hazugság marad egy egész életen át. Ha kedvezőbben áll a témához elmondhatod neki. A férfiakat azét csesztetik gyerekkel, feleséggel, mert ez sajnos társadalmi elvárás. :(
2013. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13/14: Miért lenne akkor önbecsülése ha megszakítana velük minden kapcsolatot csak úgy? Pont akkor van, ha becsüli magát meg szüleit/családot annyira, hogy ne hazudjon az élete egy fontos eleméről tovább. Persze lehet egyszerűbb félve elbújni, de attól az elfogadás és a szeretet nem fog nőni és a családot is elveszítjük. Pláne amíg nem is tudja, hogy reagálnak, miért kéne elfutni?. Persze ha hónapok után is ellenséges a hangulat az más kérdés, akkor merüljön fel a megszakítás csak szerintem. Ne a saját rossz tapasztalatodból meríts csak.
2013. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítani minden kapcsolatot? Marhaság!


Legalább a sanszot meg kell adni nekik. Nyilván nem kell őket lerohanni őket, hiszen totál másra számítanak. De ha tényleg szeretnek és képesek az első meglepetésen túllépni, akkor lehet ennek jó vége.

2013. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Néhány hónapja van barátom is, de persze őt végképp nem vállalhatom fel anyum előtt."


Hogyhogy? :-o

Miért nem?

2013. febr. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne találkozz anyáddal többet.


Ha tudod, hogy nem fogadna el, ha megismerné a valódi énedet, így nincs mit vesztened.

Anyádnak nincsen gyereke. Nem anya.

Egy anya legalább ismeri a saját gyerekét.

2013. febr. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!