Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyukám szinte...

Mit tegyek, ha anyukám szinte minden találkozásunkkor azzal nyaggat, hogy mikor lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Már külön élek, igaz anyumtól kaptam a házat. Hetente kb. 1-2 alkalommal találkozunk, és szinte mindig szóba kerül a barátnő, gyerek, család téma. Volt már rá példa, hogy össze próbált hozni egy lánnyal. Az igazság viszont az, hogy engem nem a lányok vonzanak. Néhány hónapja van barátom is, de persze őt végképp nem vállalhatom fel anyum előtt.


Mit tegyek most? Őt sem akarom megbántani, de ez a barátnős téma kezd elég kellemetlenné válni számomra.


26/F



2013. jan. 27. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Kérd meg, hogy hagyja a témát annyiban. Nem igaz, hogy nem száll le róla, ha megmondod, hogy fejezze be.
2013. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom anyumnak, ha jön azzal hogy mikor lesz barátom, hogy "Ugyan már anya, nem kell ezt elkapkodni, tudod hogy mennyi a válás manapság."

Mondjuk a te helyzeted jóval bonyolultabb, remélem kapsz jobb tanácsokat is.

2013. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vállald csak fel nyugodtan azt, hogy nem a lányok iránt vonzódsz. Nincs ebben semmi baj.


Beszélj neki Csajkovszkijról. A világ egyik legbriliánsabb zeneszerzője volt, az akkori hülye világ házasságra kényszertítette egy nővel. Két hétig bírta, majd egészen az öngyilkosságig sodródott. Szerencsére nem tette meg.


És mutasd meg neki a Madárfészek c. filmet. Briliáns alkotás.


A többi az ő dolga.

2013. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ííííí elég gáz helyzet,de vállald be szerintem is.
2013. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet anyukád sejt valamit? Lehet, hogy azért kérdezgeti folyton, mert érzi, hogy valami van ("nem stimmel"), és szeretne tisztán látni.

Nem tudom, hogyan de az Anyák néha tényleg többet tudnak, mint gondolnánk... :)

2013. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen azért már illene előbújni? vagy azt akarod, hogy anyud úgy haljon meg, hogy egész életében hazudtál neki?
2013. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Nem lehet anyukád sejt valamit?"


De akkor miért nem kérdez rá nyíltan? Ha rákérdezne, akkor elmondanám. Egyébként néhányszor már terveztem, hogy elmondom, de soha nem volt elég bátorságom hozzá.

2013. jan. 27. 22:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én először arra gondoltam, hogy azért sürgeti meg kérdezgeti folyton mert már unokát szeretne. Az én anyum sem palástolja, hogy mennyire szeretne, pedig én 20 éves vagyok, bátyám meg nem az a megállapodós típus. De szerintem is jobb lenne ha elmondanád neki legalább nem álmodozna olyanról ami nem valósulhat meg
2013. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Nem kell drámázni.

Nem vagy köteles homofóbokkal szóba állni.

2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog, de meg kell mondani neked, hogy nem a lányokat szereted. Aztán majd kicsit később a párodat is mutasd be neki.


Sajnos a szülők/nagyszülők hajlamosak a gyerekkel-unokával élethossziglan cseszegetni még az ezt igen korán tervező ifjakat is, nekem is herótom van ettől...


Visszatérve a témára, nyilván lesz egy sokkhatás, de túl kell esni rajta. A kapcsolatod is sokkal felszabadultabb tud majd lenni, ha nincs rajta ez a nyomás.

2013. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!