Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,és idén leteszek egy pincér tanfolyamot,ebben az évben szerzek itthon tapasztalatot,majd 2014ben kimegyek angliába dolgozni,arra gondoltam 5 évet kint dolgoznék addigra összejönne egy saját házra,kocsira,és még a bankban is lenne pénz.A házba semmi más nem kellene majd csak beköltözni,szóval a konyhai dolgoktól kezdve a kamra is fel lenne pakolva.De én utána hazajönnék,és itt élnék tovább,max járnék ki Ausztriába melózni.De van egy srác akivel megimserkedtem neten keresztül,ő több már 6 éve kint él,5 éves tervében neki is ez van,bár neki már van 2 kocsija,egy itthon,és egy kint neki.De ő mediterrán országban szeretne letelepedni.Szerintem utána ha minden megvan itt is tudnánk megélni,hiszen nincsenek hitelek,csak a rezsi és az 1 hónapra való megélhetés lenne.Van értelme utána hazajönni,vagy inkább kint lenne értelme folytatni?Nem tudom magam elképzelni hogy ott kint telepedjek le.
2013. jan. 27. 10:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Anglia így kellett volna írni,meg a többi helyesírási hibát is,de most gyorsan csak leírtam.
2013. jan. 27. 10:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nekem sikerülne kint megkapaszkodni, semmiképp nem jönnék vissza Magyarországra. Minek, hogy az aktuális kormány elszedje az összes megtakarításomat, hogy befizessem adóba az összes jövedelmemet, amiért cserébe nem kapok semmit? Külföldön sokkal kiszámíthatóbb az élet, én ott maradnék.
2013. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!