Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek jobban megnyugszik...

A gyerek jobban megnyugszik ha az apjánál van. Volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
2 gyerekünk van. Az első csak nálam hagyta abba a sírást, a második (2 hónapos) általában csak az apjánál. Éjszaka amikor sír és ölbe veszem nehezen hagyja abba, de ha az apja akkor szinte egyből elhallgat. Nem zavar, csak nekem ez szokatlan mert nem igazán ismerek ilyet. Úgy érzi, hogy nála biztonságosabb? Vagy miért?
2013. jan. 25. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nekünk még csak egy lánykánk van az első 3-4 hónapban nálunk is apa volt az aki gyógyír volt mindenre,hogy miért nem tudom,de azóta megfordult a dolog és anya,anya anya kell éjjel-nappal.
2013. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, ha itthon van a férjem, én szinte hozzá se érhetek a fiamhoz, mert a gyerkőc rögtön kiabálja, hogy apa, apa, apa... Imádják egymást, a férjem igazi mintaapa, úgyhogy örülök ennek, csak néha rosszul esik, hogy apa kap puszit, engem eltol.

Amikor a karácsonyi szabadságát töltötte a férjem, négy napig azt se engedte a gyerkőc, hogy a zokniját feladjam, vagy a tányérjára én szedjem az ételt.

Úgyhogy, van ilyen. :)

2013. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így igazságos, micsoda kis empatikus gyereked van:)
2013. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Vagy annyira meglepődik a számára egyelőre "idegen" érintéstől, hogy eláll a szava. :)
2013. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt az elején, aztán jött az anyás korszak, majd 1,5 éves kora óta teljes apaimádat, mehetek a levesbe ha a férjem hazaér :)

Nem tudom kiskorában miért volt ez.

2013. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szüleim mesélték, hogy a bátyám sokáig szinte csak apukámnál aludt el :) Teljesen normális.
2013. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, fiú létére az apjánál érezte jobban magát. A férjem alig tudta letenni, volt, hogy órák hosszat úgy dolgozott, hogy a kezében aludt a fia. :-O Jó voltam én is néha, de apa az apa. Egyébként a fiam kívül is és belül is tiszta apja, mintha semmi közöm nem is lenne hozzá. Hogy ez közrejátszott-e, nem tudom. Azóta persze már megnőtt, de apát akkor is imádja. :-)
2013. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem így van, nálam könnyebben nyugszik meg, viszont! Sokkal jobbat alszik napközben, ha az apja altatja el.
2013. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!