Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családnak, vagy a tesómnak...

A családnak, vagy a tesómnak van igaza?

Figyelt kérdés

Tudniillik szereti a meleget, ami nem is lenne baj, de félek, hogy előbb utóbb ténylegesen megfő.

Ugyanis neki az a normális, ha minimum 30 fok meleg van a szobában.

Ma is, nemrég, megmértem a szobában a hőmérsékletet, és a kályha közelében 45!! fokos meleg volt, és az ágyban 30 fokos meleg. És a tesóm még be is szokott éjjelre takarózni, mert íígy érzi jól magát.

Anyuék szerint ez nem normális.


2013. jan. 25. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is így szeretem. Nyáron 40 fokban amikor mindenkin csorog a víz pont jól érzem magam. Nem hinném, hogy nem lennék normális :)

Van aki melegben, van aki hűvösben érzi jól magát.

2013. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elírtam kicsit; 35 fokos meleg volt az ágyban
2013. jan. 25. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális és nagyon egészségtelen. Aki így érzi jól magát, annak valamilyen problémája van a szervezetének.
2013. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mérjétek a vérnyomását rendszeresen. Én is ilyen vagyok, és nekem alacsony a vérnyomásom.

De én nem fűtöm fel a szobát, mert nem ér semmit, a forró lábfürdő az, ami segíteni szokott.

2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neki is nagyon alacsony a vérnyomása, sokszor meg sem lehet mérni, olyan kicsi.
2013. jan. 25. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem anorexiás vagy legalábbis nagyon alacsony a testsúlya? Én folyton fázom...
2013. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A testvérednek. Ugyanis az ő hőérérzetéről van szó, nem anyukáékéról.


Én hasonló melegben alszom, mint a testvéred. Magas, vékony ember vagyok, alacsony vérnyomással. Mindig a meleget szerettem, éjjel is. Dupla takaróval alszom, pléddel, és az ágyhuzatom is a legmelegebb flanell.


Na és? Én így szeretem!

Az öcsém plusz 10 fokos szobában (fűtetlen, mert soha nem fűtött be magának, lusta volt hozzá) is úgy aludt, hogy a meztelen lába kilógott takaró alól. Nekem 30 fokban is zokni kell a lábamra.


Na és?


Az egyik ember ilyen, a másik olyan. Anyukádnak pedig tudnia kéne, hogy az anya és a nő egyik legszebb tulajdonsága a feltétel nélküli ELFOGADÁS! "Elfogadlak olyannak, amilyen vagy, mert vagy."

2013. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves dolog az elfogadás, de kell mellé a reális kritika is. Nem lesz neki ettől semmi közvetlen baja, bár idővel meg kell majd szoknia, hogy nehéz úgy járni a világban, hogy mindenhol olyan hőmérséklet legyen, amit ő szeret...
2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!