Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák kibékülni az...

Hogyan tudnák kibékülni az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Ezen a héten elmentünk egy négynapos sítúrára, aminek az lett a vége, hogy nagyon csúnyám összevesztünk, mert flegmán beszéltem vele(csak akkor ha az idióta kérdéseivel bombázott). Az utolsó nap reggele abból állt, hogy ordibált velem, én is vele (tudom nem lett volna szaabad, de nagyon felidegesített, aztán nekem esett, elkezdte tépni a hajam, én meg fogtam a kezét, és elég hosszú körmöm van, szóval véraláfutásos lila foltok vannak a karján. Hazaúton még akkor se szólt hozzám, ha kérdeztem tőle valamit, itthon pedig elkezdte ecsetelni, hogy soha többet ne számítsak tőle semmit, és már nem vagyok a lánya, ő meg nem az anyám, és ne is tekintsek rá úgy. Amikor mentem, hallottam, hogy a nagymamámmal beszél, és azt mondta neki, hogy nem fogadná el a bocsánatkérésem semmilyen körülmények között. Mit csináljak? Sajnos már nem az első alkalom, de eddig másnapra mindig lenyugodott, és akkor tudtam ellene tenni, de most úgy tűnik nem fog megbocsátani..
2013. jan. 25. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10

Igazad van, ide válaszokért jönnek, de nem kérek azért bocsánatot, mert mélyebben szeretnék a probléma gyökerére ásni, és szeretném tudni az ok-okozati összefüggéseket, mert anélkül csak olyan felszínes és átmeneti megoldásnak jó választ tudok adni, mint te.

2013. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!