Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért kiköltözni a hálószobából?

Ezért kiköltözni a hálószobából?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nem normális dolog azért kiköltözni a hálószobából, mert melege van? Nem bír 24 foknál melegebbe aludni és ezért most alszik a kanapén. Akkor szándékozik visszaköltözni, ha vége a fűtésszezonnak...
2013. jan. 25. 18:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Vedd lejjebb a fűtést.
2013. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
77%
Miért, ha lecsavarja a fűtést 20-ra, ahol vszleg te megfagysz, az jobb? Vagy az a probléma, hogy úgy szeretne normálisan aludni, hogy közben tekintettel van a másikra is?
2013. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
87%
Minek a 24 fok? Én se tudnék elaludni. Gondolom izzad, forgolódik, kiszárad, ingerült... én is kiköltöznék.
2013. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy lecsavartuk, akkor én voltam két hétig beteg...

Nem az a baj, hogy szeretne normálisan aludni, de hogy kiköltözött ez így olyan fura...

2013. jan. 25. 18:52
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

És ugyan mi történik, ha kiköltözik a hálószobából? Oda a házasság? Túrót!


Én évek óta külön szobában alszom. A férjemmel teljesen eltérő a bioritmusunk: ő esti bagoly, én reggeli pacsirta vagyok. Sokáig TV-zik, én szinte sohasem nézem. Én rosszul alszom, szeretem a nagy meleget éjjel is, mert nagyon fázós vagyok, ő majdnem hidegben alszik és mélyen, ráadásul piszokul horkol.


Minek zavarnánk egymást? A szexet meg lehet oldani másként is, ha ettől félsz - de az alvás az alvás. Ha valamelyikőtök nem tud aludni a másik miatt és folyton arra van kényszerítve, hogy ő alkalmazkodjon a másik bioritmusához, horkolásához vagy egyéb szokásához, és ő legyen a kialvatlan, a fáradt, az nem vezet jóra.

2013. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Erre a megoldás: nem kell 24 fokban aludni, hogy egy példát említsek, nálunk éjjel a termosz 18-19 fokot tart és bőven jó, pedig én nagyon fázós vagyok. A párom megvan egy vékonyabb takaróval még így is, én meg vastag takaró, plusz egy pokróc és tök jól elalszunk egymás mellett. :) Megoldást kell keresni, ami nem hiszem hogy az, hogy külön helységben alszotok. :)
2013. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
24 fok? Nem is egészséges ilyen melegben aludni, én is kiköltöznék. Neked melegebb takaró, és a fűtést lentebb lehet venni. Vagy vastagabb hálóruha.
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Neked sem jó semmi. Te nem szereted a hűvösebb szobát,de ő viselje el hogy hőgutát kap, és próbálja meg kipihenni úgy magát.
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
megoldas ez, 20 fok, dunyha neked, neki vekonyabb takaro, vagy valami. csodalatos dolog a kompromisszum!
2013. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy viselje el, de egész nap alig látjuk egymást, talán 30 percet, ha együtt vagyunk! Így meg még annyit sem! Ezért nem értem, én felajánlottam neki, hogy majd alszom vastagabb takaróval, de akkor ő már a fejébe vette, hogy kiköltözik!
2013. jan. 25. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!