Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim ki vannak a tesómtól!?

Szüleim ki vannak a tesómtól!?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém( 16 éves) és nem akar iskolába menni..volt olyan hogy 2 hétig nem ment be..vagy ellógja az utolsó órát..a szüleim ettől teljesen ki vannak! El kezdett cigizni, tiszta hülye lett! Édesanyám teljesen ki van! Hogy segíthetnék a szüleimnek??? Vagy mit mondjak a tesómnak hogy "jobb" útra térjen??

#vannak a tesómtól
2013. jan. 25. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Két büdös nagy pofon.

Ha nem használ, akkor pedig elküldeni dolgozni.

2013. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő inkább elmenne dolgozni mint hogy iskolába járjon, de hát még tanköteles..
2013. jan. 25. 17:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze, 2 nap múlva meg sírva rohanna haza.
2013. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az több mint valószínű. Nem tudom mit csináljak mert itthon tiszta feszült a légkör. 1 éve még ki sem néztük volna belőle..most meg?
2013. jan. 25. 17:30
 5/20 anonim ***** válasza:
Mintha egyik osztálytársam nemlétező tesóját olvasnám..Egyébként én úgy tudom,hogy 16 évesen már NEM tanköteles.Nem lehet,hogy rossz társaságba keveredett?esetleg ha tudsz vele beszélni normálisan megkérdezhetnéd tőle,mi nem tetszik a mostani sulijában,hátha szekálják vagy ilyesmi..vagy nincs valami olyanja,amit esetleg szégyell?mert nem olyan mint a többiek?
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csak kamasz. Ki fogja nőni, de addig kitartás :)
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Édesanyámék beszéltek az osztályfőnökével és azt mondta semmi gond nincs vele! "Csak annyi hogy néha ellógja az utolsó órát" Megkérdeztem már tőle az iskolával nincs semmi baj "csak" a közlekedéssel (45km-re lakunk a sulitól). Rossz társaságba nem tudom hogy keveredett vagy sem, de az unokatesónkkal "szokott" lógni.
2013. jan. 25. 17:42
 8/20 anonim ***** válasza:
és milyen ez az unokatesó,mert az sem mindegy.egyébként nincs közelebb suli?45 km nekem is sok lenne,bár lehet azért,mert hozzá vagyok szokva,hogy max 20-25 percet utazzak.
2013. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én is ezt csináltam tavaly, mint tesód és én is 16 voltam. csak én mindig elmásztam a doktornénihez hogy "naaaa csak ezen a héten még had maradjak itthon."


mondd meg tesódnak, hogy járjon be, ne vonják meg a családi pótlékot... ha nem akar tanulni, akkor mondd neki hogy suliba is ellehet ütni az időt. de ha megvonják a családit gondolom jóval kevesebb pénze lesz a szüleidnek rá költekezni. ha meg otthon marad, akkor meg legyen kedves az igazolásról gondoskodni.

2013. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Unokatesómból sem nézte ki senki. Ő 15 éves. Normális volt meg minden. Ugyanolyan mint az öcsém! Mellettünk lévő faluban él, tök normális a családja. Ők sem értik hogy miért lógtak. :( Van közelebb iskola, ő döntötte el hogy oda fog járni ahova most jár..
2013. jan. 25. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!