Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szabad programjaitok...

Milyen szabad programjaitok vannak kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nem igazán vannak barátaink, vagyis akik vannak, azoknak más az életritmusuk, mint nekünk és így nehéz egyeztetni.

Van egy másfél éves gyerekünk, tehát már el járhatnánk néha, vacsorázni, beszélgetni másokkal, d enem nagyon jön össze, így sehova nme járunk.

Egyik barátainknak nemrég született vava, másik elköltözött, másiknak a férje kamionon dolgozik, ha hazaér örül ha a családjával lehet.

Kimozdulnánk, és itt nem éjszakázásról lenne szó...


2013. jan. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az vava?
2013. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat: baba akar az lenni, csak egymás mellett vannak a v és a b betűk ezért eltévesztettem!
2013. jan. 24. 10:42
 3/4 poet1 ***** válasza:
Vadaspark,állatkert,játszóház,bábszínház,csodák palotája ha még van. Én mindig nagyon élveztem,ilyen helyeken lehet jó ismeretségeket kötni!
2013. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is vegyes a baráti társaságunk. nekünk egy gyerekünk van, van akinek 4, van aki szingli. De ez sosem okozott gondot, ettől függetlenül összeülünk hetente valamelyikőnknél.

Nem értem pontosan milyen programokra vágysz. Gyerekkel vagy gyerek nélkül?

Ha nélküle ugyanoda elmehettek, ahová régebben, csak a nagyszülőkre vagy bébiszitterre hagyjátok.

Másfél éves gyerekkel már el lehet menni egyébként vacsizni, a fiam 20 hónapos, simán beülünk vele pizzázni vagy elmegyünk sétálni este is. (lakásban élünk így muszáj is menni valahova)

Egyébként így télen játszóházba megyünk, heti egyszer úszni, vagy barátnőmhöz, aki szintén otthon van a gyerekkel.

2013. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!