Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék elváltak és anyuval...

Anyáék elváltak és anyuval nagyon kicsi lakásban lakunk külön szobám sincs. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
eddig hatalmas házban laktunk nagy szobám volt kettes ágy tv meg minden. Most meg hogy úgy döntöttem anyuval maradok és elköltözök vele nincs szobám. Barátnőmnél alszom néha és annyira ciki hogy nemhívhatom át magamhoz aludni mert nincs hely. ( TÁVOL LAKUNK EGYMÁSTÓL). A barátom se aludhat nálam a hely miatt és már kellemetlen hogy mindig én vagyok nála. Max ha visszamennek apuhoz lakni akkor aludhatna nálam a barátnőm meg a barátom. Az nagy ház. Csak anyát félek elhagyni
2012. máj. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, h ha a barátoddal, barátnőddel akarsz éjszakázni, akkor apukádnál alszol? A többi napokon meg anyukádnál.
2012. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá. De lehet kellemetlen lenne hogy beállítok apuhoz hogy akkor ma itt alszik a barátom. Annyira sokat nem járok hozzá mert sokat vagyok a barátommal vagy barátnőkkel hétvégén. Hétköznap meg suli. És akkor most csak így kezdjem el hozzá hordani a barátom vagy a barátnőm
2012. máj. 12. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a beállítás tényleg nem illendő, de megbeszélhetitek előre az időpontokat. Valamint, hogy ne tűnjön az egész kihasználásnak tölts el vele pár órát kettesben, mielőtt v miután a vendéged ott van.
2012. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg apukámnak van új barátnője aki ott lakik és nem jövök ki vele túl jól. Valamint elég távol költöztünk aputól. Nagyon furcsán venné ki magát ha a barátomat és barátnőmet elkezdeném oda hordani.
2012. máj. 12. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, én is 19 éves voltam. Nekem nemhogy szobán, saját ágyam sincs, és ezért kénytelen vagyok anyámmal aludni. (Szűkös a hely is, és nemcsak ketten vagyunk.) Ciki, nem ciki, de ez van. De inkább ez, mint ottmaradni, és abban a rettegésben élni. Megértelek, de sajnos azt kell mondanom, hogy néha kénytelenek vagyunk áldozatokat, nehéz döntéseket hozni.
2012. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor hol vannak azok az emberek, akik kardoskodnak amellett, h pici, egyszobás albérletekbe milyen jó is 2-3 gyerek, mert úgyis fel lehet nőni, különben is a szeretet a fontos???


Én nem hagynám ott az anyukámat. Te döntöttél, h vele mész, tudtad, h nem lesz olyan, mint korábban. Szerintem várd meg, míg végzel a sulival és lesz munkád.Vagy tovább tanulsz és akkor majd elköltözöl; azt anyukád se fogja zokon venni.De így, ha visszamennél apukádhoz, mert ott kényelmesebb, lehet, h nagyon rosszul esne neki, h ő csak ennyit tud nyújtani.

2012. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!