Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből az...

Hogyan másszak ki ebből az egészből? Segitenétek?

Figyelt kérdés
Valószinű pánik beteg vagyok.(gyors szivverés,nehéz légzés,teljesen ideges leszek,nem találom a helyen,amikor elfog.)Meg kellene indulnom kivizsgálásokra,de valahogy félek.Pedig eddig már annyi rosszat mért rám a sors,hogy én ezt a csatát,már nem tudom,hogy meg birom-e vivni!De itt vannak a gyerekeim,tudom muszáj.A férjem már teljesen ki van bukva tőlem,néha támogat,néha sérteget.Neki sem könnyű,amunkahelye szar,engem most bocsájtottak el.Ez teljesen ráteszi a bélyegét a kapcsolatunkra.Egyébként egy klassz férj,jó apa.Annyira félek,hogy elveszithetem...
2013. jan. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira félsz, akkor hajrá, irány az orvos.
2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj csak a kivizsgálásokra! A munkahely elvesztése mindenkit letaglóz. Hogy már nem kell, haszontalan ember lett. Átéltem. Mielőbb menj, mert lehet rosszabb az állapotod is, hacsak nem találsz munkát mielőbb, ami növelné az önbizalmadat. De ez bizonytalan.

Nem is gondolod, mennyi csatát megtudunk vívni. Most egy kicsit (?) magad alatt vagy, azért menj orvoshoz, hogy segítsen felállni. Aztán szépen talpon állva már megy magától is. Minden jót!

2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pont attól félek,az orvosoktól,a tűszúrásoktól.

2 évig tartó vakbélgyuszim,ami nagyműtéttel végződött.2 problémás terhesség,ahol szinte hetente szúrtak.Közben egy vesegyulladás,ott 20 injekció,kezdődő mérgezés.A vakbeles sebem begyulladt,1 kerek hónapig nyomkodták....2 császár,ez mind 4 év alatt...

2013. jan. 21. 21:56
 4/9 anonim válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe: [link]


Nekem hosszú pszichiáteres kezelés, hangulatjavító bogyó után ez segített. Éreztem, hogy semmi nem használ. Ezt nekem kell megoldanom. El kezdtem Domján László hanganyagait hallgatni(pl. 101 pozitív gondolat), olvasni a téma után, meditálni és fokozatosan felépítettem magam újra! Neked is menni fog! Csak el kell döntened!

2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
2013. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A #4-esnek teljesen igaza van!!! Velem is zabáltatták a hangulatbogyókat, amikbe majdnem beledöglöttem, ezt tartott 10 évig de hagyjuk is, ha akkor tájt van már internet, nem hagyom magam beszippantatni a gyógyszeradagoló pszichiátria világába... :-/ Pont Domján egyik jó barátja segített ki a bajból, 2 éve gyógyszermentes vagyok!!!!
2013. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam.Engem is a természetes gyógymódok hoztak rendbe.Citromfű tea oldja a belső feszültséget.Relaxációs és elengedés technikák pedig az adott tüneteket illetve a problémák megélésében lehetnek a segítségedre.Nekem másfél év volt,mire rendbe tettem magam gyógyszerek nélkül a fenti módszerrel.
2013. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod, hogy ebből a helyzetből, csak szakember segítségével tudsz kimászni. Amit a félelmed indokaként leírtál,( vakbélgyulladás, szülések )azok indokolhatják az orvosoktól való tartózkodásodat, de nem indokolják, hogy ha beteg vagy, akkor ne gyógyíttasd magadat. Lehet, hogy rossz a párhuzam, de ha most üvöltenél a fájdalomtól egy begyulladt fog miatt, nyilván eszedbe sem jutna, hogy nem mész el fogorvoshoz, mert a vakbeleddel annó alaposan megkínoztak... Ráadásul pontosan látod, hogy ha nem kezelteted magadat, akkor mit kockáztatsz. A családi életetek megromlása, kicsit fajsúlyosabb probléma, mint az hogy viszolyogsz a szúrásoktól, és egy kivizsgálás kellemetlenségeitől.
2013. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem segítettek a természetes gyógymódok, meg a stresszkontroll sem :( Egy nagyon súlyos pánikrohamom volt 2 éve, amikor elvitt a mentő, mert totál szívinfarktusi tüneteim voltak.Összeestem elsárgultam heves szívdobogás szúrás mellkasban és háttájékon, majd hirtelen kihülés.Halálfélelmem volt. Ekg-m jó lett, aztán voltam terheléses szívvizsgálaton meg szív uh-n és minden eredményem jó lett. Már akkor mondták, hogy ez pánikbetegség és forduljak pszichiáterhez.Nem mentem.Próbáltam a stresszkontrollt, ittam a gyógyteákat és már azt hittem kezdem leküzdeni a betegséget, mikor is tavaly nyáron pár hét alatt hirtelen lefogytam 10 kg-ot, nem bírtam enni és aludni sem.Ha el is aludtam este, éjjel 2-kor heves szívdobogásra nyugtalanságra ébredtem.Mindig mindenben csak a rosszat láttam és már az én családom is totál kibukott tőlem.3 gyerkőc van és nekem is az tette fel az i-re a pontot, hogy a 3. gyerkőc gyeses időszaka után nem vettek vissza a munkahelyemre, ráadásul férjemnek is kevesebb munkája lett és már a vállalkozói terheket is alig bírtuk nyögni.Végül rávettem magam kértem a háziorvostól beutalót és egy rokonom elvitt a pszichiáterhez.Ott írtam egy gyönyörűséges depressziótesztet, amiből egyértelműen kiderült, hogy a hajdani pánikbetegségem mostanra közepesen súlyos depresszióval párosult.Választhattam, hogy pszichoterápiára járok, vagy gyógyszert szedek, de mivel nagyon kimerült voltam a többheti kialvatlanságtól, így gyógyszeres kezelés alá vetettem magam.Nagyon erős antidepresszánst kaptam, ami csinált nálam menstruációs zavart, meg hányingert, meg rosszulléteket eleinte, de mostanra már dupla dózisban szedem és tényleg látom, hogy a felhők fölött süt a nap.Havonta kell járnom a pszichiáterhez és legalább fél éves a kezelés.De most először én is érzem, hogy JOBBAN VAGYOK.Először nagyon ciki volt elmenni "dilidokihoz"-de teljesen ledöbbentem, hogy mennyire sok fiatal jár oda. Ez van. Ne húzd az időt addig lépj, míg nem túl késő.Próbáld meg a természetes gyógymódokat is, meg a stresszkontrollt, mert bár nekem nem vált be, van akinek az is segít.Én túl sokáig vártam.De bízok benne, hogy meggyógyulok.A pszichoterápia is van akinek segít, de oda többször kell menni és nagyon őszintén MINDENT kibeszélni.
2013. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!