Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni magamon?

Hogyan tudnék segíteni magamon?

Figyelt kérdés
Nincs valami ifjúságvédelem vagy valami. Apám alkoholista, anyám nem tud semmit sem tenni. Folyton ordibálnak. Elegem van, többször öngyilkos gondolataim is voltak. Olyan jó lenne, ha egy másik családhoz tartoznék. Szegénység van nálunk. Ki akarok menni a barátomhoz külföldre és megszabadulni a családtól. nem bírom már... Pár hónap múlva 18 leszek, és csak érettségi után leszek képes önállósodni. Ráadásul egy olyan helyen élünk, amitől minden fontosabb intézmény messze van.

2013. jan. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár hónap és felnőtt korú leszel. Addig ki kell bírnod. Amint betöltötted a 18 évedet már mehetsz is.
2013. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hol élsz de pl. pesten szoktak összeverődni fiatalok egy egy lakásba igy kevesebb a rezsi. el tudsz menni diákmunkára is. bár hogy őszinte legyek én a helyedben tuti arra gyűjtenék hogy kimehessek a páromhoz és ott kezdjek új életet. lehetőleg úgy hogy a jég hátán is meg tudj élni, így később ha ne adj isten nem mennek a dolgok a pároddal ne kelljen tőle függnöd. én is külföldön vagyok a párommal, de egy dolog biztos, ha nem ugy mennek a dolgok bármikor le tudnék lépni, nem függök tőle semmiben, jól beszélem a nyelvet, vannak ismerőseim.
2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
küldj képet, meglátom mit tehetek.
2013. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nézz körül az Eu-diákonál, vannak külföldi munkáik. Vagy jelölj meg egy oyan egyetemet ahol koleszba tudnál menni. Abba meg nincs beleszólásuk, mert amit tanulni akarsz azt vidéken olcsóbban teheted. Tudom, hogy vidéki vagy, de keress kifogásokat..
2013. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!