Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljem meg velük, hogy mit...

Beszéljem meg velük, hogy mit vihetek, ha költözök? Vagy csak vigyem a cuccaimat?

Figyelt kérdés

Jövőhétvégén elköltözöm itthonról. A lakásba nincs sok bútor, így vinni szeretném a 2 szekrényemet, illetve az ágyamat. Ezen kívül van egy laptopom.

Kb ennyi az értékes értékem. A szüleim nem tudják még, hogy költözöm.. Biztos, hogy nagyon megvernének, ahogyan eddig is tették, ezért is menekülök.

Viszont félek, hogy feljelentenek lopásért vagy ilyesmi. Se a tv-t, se a laptopot nem üzletből vásárolták nekem, hanem egy haverjuktól.


Vihetem ezeket a dolgokat? Ajándékba kaptam őket, ha ez számít valamit.


2013. jan. 14. 16:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát az ágy nem annyira fontos, de a matrac igen, azt én vettem a saját pénzemből, és nagyon drága volt.. Speciális gyógyászati matrac...
2013. jan. 14. 16:52
 12/19 A kérdező kommentje:
Meg már a párom beköltözik holnap az albérletbe. Tökéletes lakás, csak az én dolgaim nem férnének el annyi szekrénybe.
2013. jan. 14. 16:53
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Szekrény nem kell. Szerezzetek egy csomó dobozt, fordítsátok őket oldalra, rakjátok őket egymásra, és meg is van a szekrény. Kezdésnek tökéletes, én hónapokig laktam így, papírszekrénnyel.
2013. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
én a laptopot és a matracot mindenképpen vinném. a többit csak akkor, ha nagyon szükséges.
2013. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is csak a laptopra, meg a matracra szavazok. Hogy ne mondják később, hogy "bezzeg amiket vettünk neked, azokat elvitted".
2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Vá, rányomtam mindenkinél a hasznos válaszra, erre megjelentek az 50% körüli értékek. Csodálatos, mondhatom!
2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak a ruháidat, és azokat, amiket te vásároltál, vagy amit te kaptál személyesen ajándékba. A többi az övék.
2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a laptopot már a lelépéskor vinném, hiszen az én dolgaim vannak rajta, nehogy eladják bosszúból valakinek már másnap. a matracot, ha tudod csomagold össze, és tedd valami olyan helyre, ahol nem találják meg.

a többi már részletkérdés, a lényeg, h elmehess tőlük nyugodtan, balhé nélkül.

2013. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szekrényt, ágyat szerintem se vigyél. most példát nem tudok mondani, de ha beírod a keresőbe, biztos facebookon, más internetes oldalakon is találsz ingyen elvihető dolgokat. érdemes szétnézni! nyugodt életet kívánok a továbbiakra! :)
2013. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!