Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az exem békülni...

Mit tegyek, ha az exem békülni akar? (lent)

Figyelt kérdés

Egy éve szakítottunk az exemmel,mert nagyon megromlott a kapcsolatunk.Ő eléggé hirtelen haragú ember volt akkor és ez nekem nem tetszett,mikor már megismertem ezt az oldalát is. Így szakítottam vele.Aztán Karácsonykor kellemes ünnepeket kívánt és én is és azóta levelezgetünk.

Megbeszéltük,hogy a napokban összefutunk egy kicsit beszélgetni.Mondta,hogy ő nagyon sokat tanult a múltbéli hibáiból,sokat változott stb. És a facebookos levelezgetésünkből tényleg teljes nyugalom árad,nem úgy,mint régen. Találkozni fogok vele,de úgy érzem,ő békülne. Viszont én nem tudom,akarom-e hogy esetlegesen újra összetörje a szívem. Mert mondani bármit lehet,de a tettek számítanak.

Mit tennétek a helyemben?

Egyébként ő 31 én pedig 24 vagyok.


2013. jan. 13. 20:24
 1/6 Argloss ***** válasza:

Levelezni teljesen más, mint személyesen beszélgetni, mert van ideje átgondolni a dolgokat mielőtt válaszol.

Egy időre többnyire mindenki képes másként viselkedni, mint a saját személyisége, de hosszú távon nem. Nem biztos, hogy igazából sikerült neki megváltozni, de te ismered. Ha megérdemel egy esélyt akkor adj neki.

2013. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmész, beszélgettek és meglátod...
2013. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj találkozz vele..
2013. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem fog tetszeni amit írok de én nem találkoznék vele

lefutottam pár ilyen kört, mindig csak felszakadtak a régi sebek és kutyából nem lesz szalonna...

az exek ott jók ahol vannak. a messzi távolban, néha eresszenek egy levelet az még belefér de nem véletlenül nem vagyunk egy pár, ennyi elég.

2013. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát teljesen tanácstalan vagyok,mert igaz az,hogy megszépülnek idővel az emlékek és a rossz teljesen háttérbe szorul.ÉS való igaz,hogy valaki alapjaiban nem tud megváltozni. Hát nem tudom.Talán az az egy alkalom elég lesz,hogy ezt tudatosítsam magamban és lehet,nem is akar békülni,csak szimplán jófej.
2013. jan. 13. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is újra összejöttünk az exemmel, 3,5 hónap után, és teljesen megváltoztunk mindketten! Nagyon jó lett a kapcsolatunk, mindketten boldogok vagyunk együtt. Csak azért írom le, mert én sem hittem abban sosem hogy valaki képes megváltozni, és mégis ezt tapasztalom, részemről is és a férjeméről is! Adj neki egy esélyt, ha úgy érzed hogy tudnátok egymást nagyon szeretni, ha megvan köztetek az erős vonzalom.
2013. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!