Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajött a volt pasim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajött a volt pasim és békülni akar. Miért csinálja ezt velem? Hogy zárhatnám végre le ezt az egészet?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem. Kapott egy állásajánlatot Ausztriába, meg sem kérdezte a véleményemet, egyből kiment próbamunkára, aztán el is fogadta az állást, engem meg kidobott (3 és fél éve voltunk együtt). Ja és a szakítás facebook-on történt, mert arra nem volt képes, hogy a szemembe mondja a dolgokat.

Most visszajött Magyarországra (mégsem volt olyan szuper az élet Tirolban)és hívogat telefonon, meg találkozni akar velem. Azt mondja mindent megbánt és hiányzok neki. Úgy csinál, mintha semmi sem történt volna.

És hiába mondom neki, hogy én nem bírok vele jóban lenni, nem adja fel. Mit tegyek? Én még nem hevertem ki amit velem tett és így csak felszakítja azokat a sebeket, amik nagy nehezen begyógyultak.

22/ N



2012. okt. 18. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy szakításnál fontosak a körülmények is, ha békülni akar. és mivel ő volt olyan görény, hogy mindezt facebook-on tette, és meg sem beszélte veled sem az állást, sem a szakítást, a helyedben nem reagálnék semmit. vagy írnék neki egy hosszú levelet, amiben leírnám a gondolataim, de nem találkoznék veled. nem egy kispályás focista vagy, akit a kispadra lehet ültetni!
2012. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*vele
2012. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért csinálja? (A leirtak alapján, csunyán fogalmazva:)Hiányzik neki egy üritöedény. Ennyi. (Tudom, hogy te szerelmes voltál bele, de szerintem ö nem volt beléd, csak arra kellettél.) Te is tegyél ugy, mintha semmi sem történt volna (Mintha vissza sem jött volna!!!)
2012. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyet ertek elsövel, bunko volt, nem vett ember szamba, most meg nincs jobb dolga es visszajött. Hagyd a francba, mert ugyanugy ki fog dobni ha jön egy uj ajanlat (legyen az munka vagy masik nö)
2012. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom,ez egy f@sz,ne foglalkozz vele,de semmiképp se fogadd vissza.Keress új kapcsolatokat.
2012. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van és tudom jól, hogy nem kéne foglalkoznom vele, de nagyon nehéz. Főleg így, hogy mindig zaklat, vagy telefonon, vagy facebookon.

Most azt találta ki, hogy legalább legyünk barátok, ha már békülni nem akarok...

2012. okt. 18. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
abba se menj bele! milyen barát az ilyen? a barátaim nem basznak át és gerincesek!
2012. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Telefonon kinyomod. Face-n nem tudsz kihagyni egy honapot? Vagy veresd meg egy erös ismerösöddel, ha nem akar érteni a szobol. Barátnak még rosszabb lenne mint partnernek. Csak elijesztené a lehetséges kapcsolataidat. Pi-ába az ilyennel!!!
2012. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti nem foglalkoznék vele ezek után! Ha hív ne vedd fel, facebookon meg egyszerűen tiltsd le és akkor nem tud írogatni:)
2012. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!