Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért adja elő úgy magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adja elő úgy magát az ex, mintha érezne valamit, amikor ő hagyott el és békülni sem akar?

Figyelt kérdés

maradtunk jó kapcsolatban. megesett, hogy volt szex is. néha áthívom, ha unatkozok, de abszolut hidegen hagyom, reggel már "menekül".

nos egyik este nem hívtam át, erre előadja a nagy érzékenységet, hogy pedig egész nap várta, hogy hívjam, úgy érezte magát mint egy tini, készült, meg minden, most meg nagy csalódás.

megkérdeztem tőle, mi ez a nagy hév, meg lángolás, de nem értette mit kérdezek, maradt tovább ennél a felfogásnál, hogy mennyire bántja ez, biztos jól érzem magam nélküle, ő nem bírja idegileg, meg stb.

én meg lesek, hogy mi van?

totál hideg, amikor együtt vagyunk, érezteti hogy hol a határ, nehogy azt higyjem kibékülünk, érzelmekről szó sincs.

akkor most minek ez a kamuszöveg?

szerintem annyi zavarja csak, hogy kimaradt egy menet, minek csinál ebből érzelmi litániát?


2012. nov. 24. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
nem győzöm olvasni ezt a rengeteg építő jellegű választ
2012. nov. 24. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd,de el akar felejteni
2012. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elhagyni azt észérvekkel, akibe szerelmes az ember, hááát nem semmi.

megint felnézhetek az exre. ilyen ember csak egy van.

köszi a választ.

2012. nov. 24. 16:55
 4/5 A kérdező kommentje:

de szerintem szórakozni akar velem :(

újabban szerelmet vall, úgy, hogy mellette közli, hogy maradunk szakítva, mert így a helyes.


kezdek haragudni most már túl lő a célon.

2012. nov. 24. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
ja nem, hanem ezt az utat választotta, hogy áthívjam...
2012. nov. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!