Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit tegyek...

Mi lehet a baj? Mit tegyek szeretnék változtatni de nem tudom hol kezdjem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a férjemmel van egy gyerekünk is,lassan 2 hónapja,hogy nincs közöttünk semmi szex,és tudom,hogy miattam. Soha nem kapok semmi bókot,csak akkor közeledik ha szeretne valamit (szex). Nem érzem,hogy egy férfi van mellettem,ő csak dolgozik alszik ha itthon van akkor is foci nézés meg filmet néz ....stb minden rám marad. soha nem visz sehova se egy mozi ...semmi. Próbáltam vele beszélni de rám háritja a dolgokat mintha csak én lennék a hibás és a reakciója az,hogy akkor el is költözhet és megsértődik. mit tegyek?
2013. jan. 13. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen "váljelhagydottapitschába" című észosztás helyett én azt vallom, hogy ami elromlik, előbb javítjuk, nem eldobjuk.


Én megmondanám neki, hogy komolyan el kellene beszélgetni egy olyan pillanatban, amikor ő is hajlandó arra, hogy csak és kizárólag a kapcsolatotokról beszélgessetek.

És az egyenes nyílt őszinte beszédnél nincs jobb. El lehet mondani, hogy több törődésre vágysz, meg lehet kérdezni, hogy őt is mi nyomasztja, miért változott meg, stb.

De nagyon lényeges, hogy NE FELELŐSSÉGREVONÁS-nak élje meg, hanem inkább úgy közelíts, hogy segíteni akarsz neki, a kapcsolatotoknak stb.

Hidd el, így másképp állnak a pasik a dolgokhoz.

A számonkérés viszont lázadóvá tenné, még akkor is, ha neked van igazad tényszerűen.

2013. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha otthon van, lógj a nyakán: ha focit néz, ülj mellé és nézd te, ha filmet, akkor te is a filmet nézed, légy mindig mellette, intézd úgy a házimunkát. És a gyermeketeket is vidd oda magaddal, legyetek 3-asban egy helyiségben.

Majd amikor "kiakad", hogy nem tud tőletek nyugodtan tévézni, majd azok után (de ne a gyermek előtt) hozd fel, hogy a gyermeket, családot ő is akarta, akkor most vegye ki a részét ő is a családi életből. És azok után már talán lehetne vele beszélni arról, hogy az nem járja, hogy őneki mindig minden, neked viszont csak a robot.

2013. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ki fogom próbálni mind a kettő verziót mert tényleg szeretnék javítani ezen a helyzeten.
2013. jan. 13. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A programokat szervezd te! Ha leül tévézni, te is tedd azt, aztán csak felsejlik előtte, hogy így nem juttok sehová.
2013. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kikérném magamnak a helyedben,addig baxtatnám,amég nem hajlandó odafigyelni rám.Attól a választól meg nem kell megijedni,hogy elköltözik,ne hagyd,hogy zsaroljon,mert ez zsarolás.A női praktikák,hogy csábítsd el stb nem mindig segítenek,legyél korrekt.
2013. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!