Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatni szeretnék de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni szeretnék de hogy is kezdjem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz:


23f vagyok.soha nem volt még bnőm.Ennek oka a félénkség a visszahuzodottság és az önbizalomhiány. Születésem óta nem látok az egyik szememre és ezért feszengek,szorongok mások előtt mert nem szeretném ha kiderülne. Egy olyan lencsét kell hordanom ami olyasmi mint a kontaktlencse csak úgy néz ki mint egy igazi szem.Ezt éjszakára ki kell venni és ez lehet hogy nem tetszene egy lánynak sem..Ezt napközben csak meg kell törölnöm ha könnyes de kivenni nem kell..

Sok barátom emiatt nincs nem szeretem magam és nem érzem teljes értékünek..


Tudom hogy el kellene fogadnom magam..de nem megy..

Azt határoztam el hogy jövöre változtatok:elmegyek kondizni kicsit mert vékony vagyok, nyitottabb leszek stb..

Amúgy normális érzékeny srác vagyok,mindenről lehet velem beszélni csak az első lépés,a megszólításhoz nincs bátorságom..


LEnne ezekhez ötletetek tanácsotok? Pszichológus nélkül is sikerülhet??


kort és nemet is légyszi,köszi a segítő értelmes válaszokat!!


2011. dec. 28. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél kishitű. Mindenkinek megvan a maga bája és hibája. Csináld, amit tudsz, a többi ne foglalkoztasson. Ismerek nálad hátrányosabb helyzetű srácokat is, akiknek van barátnője. Sőt, egy vak srácot is, akinek olyan a csaja, hogy anyám ne sirass!
2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan h mit mondjak, de ahogy fogalmaztal szerintem neked nagyon orulne egy rendes lany.

Mindenkepp jarj egy kozossegekbe, ismerkedj csajokkal, nem muszaly nem tom milyen toppos plazacicara hajtani, sokkal jobban erezned magad meg te is egy rendes/szerenyebb csajjal.

Mindenkepp drukkolok es szoritok neked h sikeruljon!!!:)

17f

2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi:):)
2011. dec. 28. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, az, amit a szemedről írtál. Nem tehetsz róla. Viszont egy értelmesebb emberke kiszúrja azt, hogy nincs térlátásod. Ha nem is egyből, de egy idő után tuti. Mondd el. persze ne azzal kezdd egyből, de ha úgy érzed, hogy alkalmas akkor feltétlenül. A kondizás jó ötlet. de azért ne vidd túlzásba. Egy szétgyúrt ember se olyan szép. Azt nem értem, hogy barátaid miért nincsenek. Nem hiszem, hogy csak a szemed miatt. Engem nem zavarna. Nekem van félszemű, égett arcú barátom. Nem csúnya, a szemén se látszik, hogy nem lát az egyikre, A bőre kicsit fura volt, de egy kozmetikus tűrhetően megoldotta.
2011. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán nincs mit ezen szégyellned, hidd el nekem,hogy bármelyik lány megérti.

Egyébként ha elmennél randizni, nyilván ne így kezd. Szerintem bőven elég tisztázni ezt a dolgot úgy amikor már sokkal közelebbi kapcsolatba kerültök.

Biztos vagyok benne,hogy aki szeret, az elfogadja azt,hogy ilyen vagy, mellesleg szerintem semmi rossz nincs benne.

Amúgy az önbizalomnövelésre én azt tanácsolom neked, hogy mindenképpen menjél kondizni, kicsit frissítsd fel a ruhatárad. (Pl: vegyél 1-2 inget, amit nem kell összegombolni és póló fölé vegyél, vegyél mondjuk uj farmert, meg néhány olyan dolgot ami mostanság divatos[nem az ilyen melegöltözékről beszélek])

Ha esetleg nem a legjobb az arcbőröd, menj el kozmetikushoz, és igen szerintem egy kondizás sem tenne rosszat neked, persze csak mértékkel.

Próbálj meg minél több embert megismerni, ha élőben nem ,először gyakorolj a neten, beszélgess minél több emberrel, legyél nyitott, járj bulizni. Lényeg,hogy próbáld meg jólérezni magadat!!

17/L

2011. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem sajna ha nem lenne ez a lencs akkor kb úgy néznék ki mint amikor az egyik szemed nyitva a másik meg csukva van.Csak egy kis izmot szeretnék magamra szedni mert 180cm vagyok és 60kiló..

Hogy miért nincs barátom igazából aki barát az messze lakik tőlem mert kolis voltam szolnokon és ott lett egy két barátom..Itthon meg a régiek megszakadtak a kolisság miatt nameg mert a 7ből 6 napot éjjel dolgozom..

2011. dec. 28. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:

A szemed miatt nincs okod rá, hogy szorongjál.

Kezdésnek az jó, hogy megszületett az elhatározás a változásra. Minden a fejben dől el. Ha elkezdesz pozitívan gondolkodni, akkor minden rendben lesz:)

Kezdj el ismerkedni, barátkozni.

Nem kell semmit elsietni. Mindig tűzz ki magad elé valami kis célt, amit elakarsz érni. 22F

2011. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 .Daniel. ***** válasza:

A csajok szeretik az önbizalmat haver:) Ha most azt mondom másnak sokkal rosszabb tudom hogy rajtad nem segít. De azt tudom hogy ezt alaptalanul adagoltad be magadnak. Fogd fel úgy hogy ha emiatt nem kellesz a csajnak az egy ratyi csaj:) Mert így is van! A megszólítás is egyszerű. Legyél határozott, menj oda és mond el őszintén hogy tetszik és szeretnéd közelebbről is megismerni. Azt is tudom hogy ilyeneket könnyű mondani de gondolj bele: Vagy szembeszállsz a félelmeiddel vagy hagyod hogy egész életen át fogva tartsanak. A félelmek olyanok hogyha szembenézel velük összemennek.

A legjobbakat!:)

2011. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Brian tracy phoenix szeminariumát hallgasd meg, hellsharen fenn van keress rá googlébe, nem linkelem ki mert még elkapnak a GYk-s felügyelők:D

NEKEM BEVÁLLT


F18

2011. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Illetve van még egy film is, én ezt ajánlom neked:

A titok 2006-os dokumentumfilm.

2011. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!