Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni? 16/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni? 16/F

Figyelt kérdés

Tehát, az a szitu, hogy 6 évig volt egy nevelő "apám" aki úgy utált mint az állat.. De tényleg. És ez alatt a 6 év alatt elég nagy önbizalom hiányt és magamba fordultságott okozott. Már 2 éve nem él velünk és én is nagyából felzárkóztam a kortársaimhoz de még mindig nagyon önbizalom hiányos vagyok. Erre rá tett egy lapátal hogy egyszer veszekedtem anyámal /elég csúnyán/ és ezt mondta idézem "Te b+ sem helyes nem vagy, nincs jó tested, énekelni sem és szinészkedni sem tudsz, akkor mit vársz az élettől?"

Ez már nem most volt de megmaradt bennem. Mély nyomot hagyott. És most jönnek ki ezek a dolgok. Nagyon félek a lányokat megszólítani, zavarba vagyok, és ha eljutok a randiig nincs merszem megcsókolni. Tudnátok valahogyan segíteni?


2011. dec. 1. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyád helyesen döntött, építő jellegű kritika, legalább rájöttél magadtól, hogy változni kell, hidd el sokan idáig sem jutnak el!


Az ember fejlődéséért saját maga a felelős, aki másra fogja az csak terelni akar, hogy nem az ő hibája, és aki azt mondja magának, hogy nem az ő hibája, az úgy gondolja, hogy nem is neki kell ezen változtatnia!

Ajánlom beszélj pszichológussal(iskolaival az ingyenes) + kezd el fejlesztő önfejlesztő könyveket olvasni, elég sok ilyen jelent meg, a randizásról is elég sokat találhatsz.

pl.: Pua.hu


Ne keseredj el 16 évesen még semmiről sem maradtál le, sőt még lehet korai is.

2011. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok helyes, sőt, ronda vagyok, nincs jó testem, baromi szar hangom van, színészkedni tán tudok, arrogáns és lenéző vagyok gyakran, sorolhatnám a negatív tulajdonságaim, de ELFOGADTAM magam, a jelenben élek és nézz oda, van barátnőm.

Egyet tudok javasolni... tedd meg az első lépést. Próbáld meg önmagadat adni és nem gondolkozni, érzésből Élni, tapasztalni. Ha nem lépsz, akkor semmit nem fog változni, örökre egyedül maradsz, a sült galamb senkinek nem repült még a szájába. Bár még csak 16 vagy, szóval nem nagyon kell aggódnod. Ezek nem mentségek, senkit nem érdekel, hogy szellemi komplexusokkal rendelkezel. Nekem is van múltam, hidd el... (ez a szösszenet hozzá képest semmi, becsüld meg azt, amid van!) még is teljes szívből szeretjük egymást az asszonyommal már fél éve és boldog; teljes életet élek. Vagy önsajnálatba borulsz... vagy megmozdulsz és teszel magadért. Ilyen egyszerű.

Amit még tudok javasolni, hogy találd meg magad valamely hobbiban. Sport, művészetek, szóval vigyél az életedbe színt! Hidd el, ha sikerélményeket szerzel, elismernek és elismered önmagad (szvsz az utóbbi fontosabb) akkor kialakul a VALÓDI énképed a hobbidban. Nem lesz önbizalomba hiányod.

2011. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is csak 21 évesen dugtam először hivatásossal.


Ha neked sem jön össze lányokkal, gondolj rám, legyen pénzed és dugni is fogsz.

2011. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez derék Manocsak, így van, kiváló a szemléleted. Téged is a szemétdombon nevelhettek bevándorló álszülők...

Hogy mondhatsz ekkora ízléstelen dolgot b@zdmeg.

Egy tizenéves gyereknek pont arra van szüksége, hogy egy ostoba szarkupac ember össze vissza alázza, majd az anyjától ekkora pofont kapjon. Tényleg. Így kell gyereket nevelni... Remek a mentalitásod.

Nyomorult...



Kérdező, vannak barátaid? Olyanok akikkel esetleg el tudsz menni ide-oda? Keress társaságot, a félelmet majd a társaság segít leküzdeni. Csapatban mindenki bátrabb ^^ Idővel pedig lekoptatod magadról ezt az egészet.

A félelmet a legkönnyebben úgy tudod legyőzni ha szembe mész vele. Az elején mindenki parázott. Mindenkinek ott volt az ideg a gyomrában.

Próbálj felvenni egy póker arcot, vagy egy lelki tűzfalat állítani ami segít lepergetni a szégyen érzetet, félelmet. Eleinte használhatod pajzsként, később már eszedbe sem fog jutni ez az egész.

Annyi bíztatást tudok neked adni, hogy az a lány akivel majd ranizni mész, őbenne ugyanúgy lesz egy apró félelem, izgulás, akármi. A csóknál nemkülönben. 16 éves vagy, ilyenkor még azért bőven találsz olyan lányokat akiknek soha nem volt pasijuk és pont annyira tapasztalatlanok mint te.

Összesűrítve a lényeget, ők is ugyan olyan emberek mint te. Semmivel nem különbek. Ne tévesszen meg a maszk ;)



21F

2011. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meglepődnétek ha meglátnátok vagy belenéznétek az éetembe. Sok barátom van, nem vagyok kiközösítve vagy ilyesmi. Majd ha valaki kiváncsi rá privátba küldök egy képet is. Nem tudom miért van ez bennem. Remélem igazadvan előző :)

Köszönöm a válaszokat amik eddig érkeztek!

2011. dec. 1. 01:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg nincs mitől aggódnod. Járj el a haverokkal bulizni, ott úgy is össze ismerkedsz új arcokkal. A lányok felé pedig pont úgy nyiss, minhta egy fiúval barátkoznál. Aztán eldumálgattok, ha érzed, hogy sok a közös szimplán elhívod őt valahova kettesben. Ennyire egyszerű.



21F

2011. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes anyám is hasonló dolgokat vágott a fejemhez és őt nagyoncsúnyán átbaszta a pasija engem meg imád a gyönyörű barátnőm. Jah és nemvagyok vmi hűdejóképű se jótestem sincs..

De van egy stílusom ami miatt ragadnak a csajok..:D

2011. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!