Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újból megbízni...

Hogyan tudnék újból megbízni benne? Mit tegyek, hogy ne reagáljak mindent túl?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítottunk pár hete mert hülye volt (Nem törődött velem és folyton a barátaival lógott).


Most kezd úgy kinézni, hogy újból összejövünk, ő nagyon próbál jó lenni, igyekszik, tényleg látom hogy megtesz mindent.

Aztán mindig van valami apró butaság, ahol elszúrja, bénázik. Én felkapom a vizet, ismét veszekszünk, nem bízom benne. És tudom hogy most bennem van a hiba, de nem tudok bízni benne, félek hogy ha visszatérek hozzá, minden megy vissza a régibe.. Más is volt ilyen cipőben? Mi lett?


2009. aug. 28. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jól látod, a félelmeid nem alaptalanok. Amint belül lesz a küszöbön, egyszercsak azon kapod magad, hogy megint minden ugyanúgy van, mint azelőtt.
2009. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlít a helyzet gy korábbi kérdezőéhez. Elvárásaid vannak, vagyis van egy elképzelésed, hogy milyennek kellene lennie, mit kellene tennie,stb, viszont ő nem akar, vagy nem tud olyan lenni. Vagy megszünteted az elvárást, elfogadod amit tud vagy akar nyújtani, és nem ácsingózol többre, vagy keresel egy olyat, aki jobban megfelel az elvárásaidnak. Én persze azt hiszem, hogy az elvárások mindig keresztbe tesznek egy kapcsolatnak. Azzal érezzük jól magunkat, aki mellett szabadok lehetünk, aki mellett önmagunk maradhatunk. Gondolom, te is azt szeretnéd, ha a kapcsolatban te önmagad maradhatnál.
2009. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna...én bíztam és szépen lassan ugyanott vagyunk, hogy a haverok és minden más, csak én nem
2009. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy esély mindenkinek jár,de ha máris problémák merültek fel,és Te magad érzed,hogy nem fogsz bízni benne,akkor ez felejtős!Ne pazarold az idődet.
2009. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!