Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak ebben az állásban,...

Maradjak ebben az állásban, vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés

A párommal élek, cirka másfél éve nincs munkám. Sajnos egészségügyileg szinte minden munkára alkalmatlan vagyok - érdekes módon az üzemorvosok azonnal kirostálnak, papírt mégsem kapok a megváltozott munkaképességről...

Nagy nehézségek árán behívtak egy telesales munkára: cégeknek kell hideghívást indítani.

A szerződést aláírtam, első két nap csak hallgattuk a sikeres eladókat. Nem tűnt nehéznek a feladat, valóban sikeresnek bizonyultak.

Tegnap már nekem is kellett telefonálnom. Ügyfélszolgálatos tapasztalataim miatt nem okozott gondot a szöveget előadni, de a szokásos tukmálós hazudós nyomulós formát valahogy nem sikerült hoznom. Sajnos túl ügyfélorientált vagyok :D


Már tegnap megkaptam hogy sokkal nyomulósabbnak kell lennem, állítólag két ügyfelet is elszalasztottam, holott így is a hányingerig nyúztam őket.


Párommal, bár anyagi nehézségeink egy nagyobb kihasznált hitelkereten kívül nincsenek, eléggé szükségünk lenne részemről is a fizetésre.


Én már most gyomorgörcsöt kapok ha belegondolok hogy holnap is be kell mennem cégvezetők, ügyintézők idejét tök feleslegesen húzni.

Biztos vagyok benne hogy amúgy sem maradhatok túl sokáig a kötelékben.


Ti mennétek vagy maradnátok még egy kicsit? Nem ciki rögtön első nekiugrásra felmondani?

Hiába próbálkozom, ez nem fog menni: túlmegy a hazudozás a tűréshatáromon, mégis a párom miatt vacillálok hogy maradjak-e...

Ti hogyan döntenétek?

Magatokra, vagy a párotokra gondolnátok?


2013. jan. 11. 01:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet nem munkának, csak pénzkeresetnek hívom.


Különben nagyon is jól érzed, mit kell tenned.

Ha a párodra gondolsz, akkor is ki kell lépned, ha nem érzed úgy, hogy Neked való. Mert ha maradsz, frusztrálni fog, és azt meg fogja érezni a párod is. Hosszú távon egyikőtöknek sem jó, csak a bankoknak és a hitelezőknek.


Én is próbáltam több olyat, amit azt hittem, sosem tudnék csinálni. De azért próbáltam ki, hogy meglássam, milyen, de nekem volt igazam, tényleg nem bírtam.


Kell kereset, pénz, de nem mindenáron.

2013. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fix fizut kapsz, vagy csak jutalékot?
2013. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan gátlástalan, nyomulós, pofátlan ember mint amilyennek lenned kellene, akkor hagyd inkább abba, és keress mást. Vagy elküldenek, vagy Te hagyod ott, de ez lesz a vége előbb-utóbb. Ha már most gyomorgörcsöd van ettől a munkától, mi lenne később? Én gyűlölöm ezeket a telefonálgatós, pofátlan, erőszakos p.csákat.
2013. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat: akkor szerintem is lépni fogok. A párom már tegnap panaszkodott hogy mitől vagyok ilyen nyúzott, nem ehhez van szokva :)


Fix minimálbért kapok, viszont teljesítményhez van kötve: még ha menne is, akkor is teljesen irreálisnak tűnik az elvárás. A céglistánkon szereplő cégeknek egyáltalán nem jelent semmiféle előnyt az egyébként drága szolgáltatás...

2013. jan. 11. 02:01
 5/19 anonim ***** válasza:

Ciki-e embernek maradni? Hát, szerintem nem ciki embernek maradni. Különben sem döntés kérdése ez: akárhogy is, záros határidőn belül te innen menni fogsz. Nem a te világod és bizony addig örülj, amíg nem az. Teljsen más embert kíván, mint amilyen te vagy. És hát a mindennapokban, magad felé, a párod felé hogy tudnál egy ekkora bődületesen nagy aszinkronnal bármit is nyújtani? Felőrlődnél minden területen, ráadásul már most sem vagy eredményes ebben a sz@rban. Ennek örvendezz!

Egyébként azt hogy hozod össze, hogy kirostálás van, papír nincs? Mi a bajod, ha nem titok?

2013. jan. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem vagyok ilyen :)

Odáig eljutok hogy meghallgassanak, hiszen pont hogy udvarias vagyok az ügyfelekkel, de ennyi.

Ha valaki azt mondja nekem hogy köszöni szépen, eszemben sincs győzködni a hülyeségekről... :D

2013. jan. 11. 02:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit árultok amúgy méregdrágán? Én is ilyen cégnél dolgoztam, nyelvtanfolyamokat értékesítünk nagyon drágán,és elég gagyi maga a tanfolyam.. :( Én nem bírtam átverni az embereket,mert páran beugrottak és utána engem hibáztattak..
2013. jan. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Allergiák :(

Ételek, fém, vegyszerek, festékek, por, latex, minden...


Eddig két hónapig dolgoztam ruharaktárban, és egy hétig kasszában.

Mindkét esetben lehámlott a kezemről az összes bőr a könyökömig :(

A raktárban még akkor is ha kesztyűt húztam, mert abba meg beleizzadtam ...

2013. jan. 11. 02:07
 9/19 A kérdező kommentje:

Cégeknek kisegítő szolgáltatást, ügyintézést röhejes áron.

Talán még egy kis építész cégnek meg is érné, de mit kezdjen az ember egy villanyszerelővel? :D

2013. jan. 11. 02:08
 10/19 anonim ***** válasza:

"Fix minimálbért kapok, viszont teljesítményhez van kötve:"


Ez azt jelenti, hogy ha nem kötsz üzletet, nem kapod meg a fix bért? Ez elég durván hangzik...

2013. jan. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!