Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban ideális a családalapítás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megvannak a féltételek a gyerekhez, mikor ideális bevállalni? 20-as évek eleje? 20-as évek vége? Ki kell élni magunkat? Dolgozni is kellene előtte? Vagy majd utána?


nem én akarok gyereket, isten ments, hanem ismerősöm. 21 éves.


2013. jan. 8. 13:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Ne aggódj, a frusztráltak pontoznak le mindig :) Vagy túl fiatalon bejött nekik a baba, vagy már 40 fölött vannak és nincs nekik. Nem kell velük foglalkoznod.
2013. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Vagy beletaláltál az elevenükbe, és csak lepontival tudnak "visszavágni" :D


Szerintem 28-38 között lehet valahol ideális. Legalábbis nekem.

2013. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Én is 25 felett mondanám, és ahogy az anyagi és lakhatási tényezők adottak.


Szintén azt tapasztalatom a környezetemben, hogy a 20 éves kor körül házasodók, gyereket vállalók 30 körülre már elváltak.

2013. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha magadra tudsz felnőttként gondot viselni és vállalni a tetteid következményeit, és olyan az anyagi háttered, hogy egy nagyobb kiadás sem vág a földhöz.


Jellemzően a húszas évek után általános ez, de a kor semmire sem garancia.

2013. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

24 évesen szuletett meg a lányom. 19 éves koromtol dolgozok, 20 évesen ossze koltoztunk a párommal saját lakásba (kolcsonre vettuk és egyutt torlesztjuk). Tudtuk jol, hogy mire válalkozunk. Férjem 7 évvel idosebb tolem. 5 év egyuttlét után vállaltunk gyereket (ebbol 4 év egyuttélés).

26N

2013. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Annyira mókás, ahogy a sok velem egykorú nőegyed habzó szájjal pontozza le azokat a válaszokat, melyekben azt mondják, nem 20 évesen kell gyereket vállalni és férjhez menni. :D

Komolyan! Ennyire fáj nektek, hogy legtöbbünk nem azonnal akar gyereket?

20N

2013. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12%

Annyira mókás, ahogy a sok velem egykorú nőegyed habzó szájjal pontozza le azokat a válaszokat, melyekben azt mondják, nem 20 évesen kell gyereket vállalni és férjhez menni. :D

Komolyan! Ennyire fáj nektek, hogy legtöbbünk nem azonnal akar gyereket?

A párotok nem ezen válaszok miatt nem akar ilyen fiatalon lebabázni.

20N

2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!