Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek nehezebb...

Szerintetek egy nőnek nehezebb az élet vagy egy férfinak?

Figyelt kérdés
kezdjük a gyerekkortól a felnőtté válásig, kapcsolat,munka, család stb.
2013. jan. 6. 21:08
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Én nő vagyok és biza vannak olyan napjaim, hogy inkább lennék férfi, leginkább mikor havi adjon van, mert mindig hihetetlenül fáj és kikészít, de ettől függetl szeretek nő lenni. Mindkét nemnek megvannak a hátrányai és előnyei,viszont úgy gondolom, tényleg a nőknek nehezebb, de nézzétek a jó oldalát kedves hölgy társaim, a sok megpróbáltatás miatt él többet a nő, mint a férfi.A régi időkben, nagyapáink és nagyanyáink idejében még működött ez a dolog, hogy fel voltak osztva a szerepek, a nő otthon sürög, gyereket nevel, stb, míg a férfi elvtársa és védi a családot, de sajnos a mai világban már nem olyan könnyű. Most a nők is dolgoznak, tehát egyetlen férfi sem engedheti meg magának, hogy elnézi, ahogy a párja haza jön munkából s még takarít utána, főz s mindent elintéz. A férfi is nyugodtan oda állhat, sőt úgy a szép és úgy illik. Ha a férfi nem képes egyedül eltartani a családját, akkor nyugodtan besegíthet az asszonynak, hiszen, ahogy mondtam, ma már a nők is dolgoznak és nem várhatnak el mindent tőlünk.

Azt mondják a nő a gyengébbik nem, pedig hihetetlenül erősek vagyunk. Nem fizikailag, persze, de egy férfi sem tudna végigcsinálni mondjuk egy szűlést, sőt, van már olyan férfi, aki már a gyantázást sem bírja ki :))) Kedves férfiak! Kérlek becsüljetek meg minket, mert ha nem teszitek, akkor nőuralom esetén szétrugjuk a seggeteket!:))

2018. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
"A nők egész életét megkeseríti a menstruáció, a rendszeres nőgyógyászati vizsgálatok, a nők" szenvedik el" a szülést, az ő testük változik át miatta, és az ő karrierjük stagnál miatta". Ez nem teljesen igaz ahogy Te gondolod és amúgy is ez engem egy kicsit érzékenyen érintett kedves 5ös. Én is nő vagyok és képzeld nagyon is jól viselem a menstruációt, sőt még szoktam úgy biciklizni meg tornázni is nem hisztizek miatta. Azokkal a "rendszeres" nőgyógyászati vizsgálatokkal kapcsolatban meg az van, hogy sok nő nem jár rendszeresen, vagy egyáltalán nem is járnak (én is csak 2szer voltam eddig életemben ami már nem most volt, tehát én se szoktam járni), mivel gondolom ti se jártok rendszeresen urulógushoz meg ansrológushoz férfiasság vizsgálatokra. Mindegy tudom hogy már tök régi a kérdés csak ahogy megláttam ezt a mondatodat muszáj voltam ezt hozzá fűzni.
2022. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szóval én nagyon is szeretem meg bírom hogy nő vagyokk. Előző voltam.
2022. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!