Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek nehezebb...

Szerintetek egy nőnek nehezebb az élet vagy egy férfinak?

Figyelt kérdés
kezdjük a gyerekkortól a felnőtté válásig, kapcsolat,munka, család stb.
2013. jan. 6. 21:08
1 2 3
 11/23 female_superiority ***** válasza:
29%

Nők! Fel ne üljetek ennek a hímsoviniszta "suttogó propagandának"! Életünk legnagyobb ajándéka, hogy Nők lehetünk, ti pedig ezt tehernek élitek meg?

Egy nő sosem fog cementeszsákokat pakolni? Nem is akarok! Az a férfiak dolga! Nők amúgy nagyon sikeresek tudnak lenni tipikus férfi pályákon (politikus, tudós, hadvezér, autóversenyző), ha nagy nehezen odakerülnek-férfiak viszont a mi térfelünkön alig rúgnak labdába!

Ez a menstruáció-hisztéria el van túlozva! Nem állítom, hogy kellemes dolog, tud fájni is, érzelmi dolgok kísérik, satöbbi, de őszintén nem akkora tragédia. Egy pár alkalom után megszokja az ember lánya a menetrendet, én például simán elfogadom, hogy megjött, csoki, cigi, betét, tampon, ha nagyon fáj (ritkán szokott), gyógyszer, nem a világ közepe.

Teher, hogy szépítkezünk, figyelünk az alakunkra, öltözködünk, sminkelünk? Én kislány korom óta szerettem, mint az átlag Nő, a mai napig szeretek készülődni, festeni magam, szép ruhákat venni, felöltözni, sportolok, elfáradok benne, de jó érzés a tükörbe nézni, hogy szép az alakom, olyan, amilyennek képzelem.

Plusz, ha egyszer visszatér a természet ősi rendje, akkor úgyis Nőuralom lesz, mert az emberiség alapállapota a Matriarchátus.

2013. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
azt leszámítva h szeretek nő lenne kedves utolsó, van akit igenis megvisel a menstruáció, én például olyankor két napig nem tudok kikelni az ágyból és eddig egy orvos sem talált rá megoldást. Szóval nem mindenkinek oldja meg egy csoki...
2013. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

13-as Apranax-ot próbáltad már, én is mindig elájultam és ez volt az egyetlen ami használt, illetve most már nem szedem, mert szültem és elmúlt a havi ájulás :D

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak is-is szerintem.

A férfiak egy csomó mindenből kimaradnak, mondjuk, hogy a gyerekvállalásnál maradjunk, soha nem fogják megtudni, milyen ahogy először érzed a mozgását a gyerkőcnek, vagy sorolhatnám, amit mi látunk, érzünk először. Viszont ugyanemiatt sokkal könnyebb is nekik, hisz nem napi 24 órában kell ügyeletben lenniük.

A munkarészét nézve pl, az én párom fizikai foglalkozást űz, rengeteget maszekol, nagyon sokat dolgozik. Viszont Nekünk nehezebb állást találni, mert ugye amíg nincs gyereked attól félnek, hogy mikor szülsz majd, ha már van akkor attól, hogy mennyit lesz beteg a gyerek :) amúgy a sorolást folytathatnánk napestig.

Úgyhogy szerintem mindkettő nemnek meg van a saját maga nehézsége és szépsége is.

2013. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

8 Ne is rám verje a sok kocsog.Rám csak egy valaki verheti.


Amúgy minden csak intelligencia kérdése.Ha egy férfi idióta,akkor vissza fog élni azzal,hogy fizikailag erősebb.Sajnos egy ostoba,hülye világban élünk,ezért ez megy,a nők értékei,mint a szeretet és a család meg nem kellenek senkinek,el vannak felejtve.De úgyis össze fog omlani ez a f.os világ.

2013. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

"Egy nő sosem fog cementeszsákokat pakolni? Nem is akarok!"


Őszintén? Én igen... Igenis vannak olyan helyzetek, amiket egy nő férfi nélkül nem tud megoldani, mert nyers erő kell hozzá.


"Ez a menstruáció-hisztéria el van túlozva!"


Nézd, teljesen mindegy el van-e túlozva, de sz@r és kész! Kíváncsi vagyok, hány férfi élne a lehetőséggel, ha menstruálhatnának... Egy plusz nyűg, amivel a nőknek kell kínlódni. Egyébként is a magad nevében beszélj, mert én ismerek olyat, aki nem hogy enni nem tud olyankor, hanem hány és megy a hasa is.


"Teher, hogy szépítkezünk, figyelünk az alakunkra, öltözködünk, sminkelünk?"


Igen, nekem például nagyon nagy teher! Én utálom az egészet, utálom hogy sminkelnem KELL, meg sportolnom KELL, nem hetek meg akármit, b@szakodjak a hajammal, küszködjek a körmömmel.... És az a rohadt szőrtelenítés is... Igen, KELL, mert ha nem csinálom, akkor a társadalom szemében kb. nem vagyok nő, de még ember sem.


"A férfiak egy csomó mindenből kimaradnak, mondjuk, hogy a gyerekvállalásnál maradjunk, soha nem fogják megtudni, milyen ahogy először érzed a mozgását a gyerkőcnek,"


Ez azért nem egy nagy tragédia, én például nő létemre nem akarok gyereket, és utálok nagyjából mindent, ami a női léthez kötődik.

2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

"Igen, nekem például nagyon nagy teher! Én utálom az egészet, utálom hogy sminkelnem KELL, meg sportolnom KELL, nem hetek meg akármit, b@szakodjak a hajammal, küszködjek a körmömmel.... És az a rohadt szőrtelenítés is... Igen, KELL, mert ha nem csinálom, akkor a társadalom szemében kb. nem vagyok nő, de még ember sem."


Senkinek sem kötelező sminkelnie magát,én is rühellem és nem is élek vele.Egyedül a szőrtelenítés fontos,de az is a saját igényeim miatt,ha pasi lennék,lehet,akkor is szőrteleníteném magam,mert utálom a szőrt.Na meg hogy a hajam normálisan nézzen ki,de ez egy férfinál is ugyanolyan fontos szerintem.Szóval pont ez a része nem teher.Inkább az,hogy hátrányban vagyunk a társadalomban.Ez sajnos elég szomorú.

2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 female_superiority ***** válasza:
20%

Tegnap 20:40! Operáltasd át magad, vagy viselkedj férfiként nap, mint nap, legyél transzszexuális, ha a világ legnagyobb ajándékát (hogy Nő vagy) ennyire nem értékeled semmire!

De a normális, büszke Nők Női Önbecsülését ne rombold!


Vagyunk páran, akik szeretünk Nők lenni!

2013. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 ehtu válasza:
0%
A férfiaknak sztem nehezebb.A törvények mindig a nőket védik :(
2013. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 female_superiority ***** válasza:
70%
Ahogy ez helyes! :-)
2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Nőnek születtem de ez nem ajándék mert ez egy átok. Pláne amikor olyanokat olvasok nem egy férfitól hogy a nő dolga főzés mosás takarítás szülés gyereknevelés. Mint ha én mert nő vagyok azért születtem volna hogy házi rabszolga legyek.... Engem egy férfi se tartson el ne védjen meg. Elég az elnyomásából!!!! Sajnos nőnek születtem DE nem rabszolgának hogy az legyen a feladatom hogy egy férfit szolgaljak!!!!!!!!
2018. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!