Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?! Utálom...

Mi lehet a megoldás?! Utálom apámat!

Figyelt kérdés
Anyám meghalt, Apám-nak le van amputálva a lába, és ez miatt engem egy fojtába csicskáztat, hogy vigyem oda a cigarettáját hozzak neki kávét, pediga a kocsmába el tud menni, meg basztat hogy 4-es jegyekkel csak kapálni fogok, 15/F-vok és a barátnőm 18 és azt tervezzükk hogy összeköltözünk és le_arjuk apámat szerintetek ez lehetséges, apám megpedig megélne?
2013. jan. 5. 21:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

"Hát apámmal 50000 ft rokkantnyugidoj megéltünk, a barátnőm meg 90000-ft-t kap"

Apukád rokkantnyugdíjával te csak ne kalkulálj. Ha el is költözöl, az az övé-te abból egy forintot nem látsz. Nehogy azt hidd már, hogy a nőd beleteszi a közösbe a 90-et, apud az 50-et, megvan a 140 ezer és elvagytok, mint hal a vízben! :D

És a 18 éves barátnőd mire kap 90.000 ft-ot? Meddig? :D

Ugyan..

2013. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
93%
és nem lenne semmi lelkiismeret furdalásod? mégis csak az apád/ (jó tudom ez a duma nem segít) de a barátnőddel élnél együtt bármikor szakíthattok és és akkor milesz? hiába mondod h nem szakítotok, bármi megtörténhet!! ha egyszer részegen haza jön a kocsmából akár kárt is tehet magában, mert nincs ott senki aki megakadájozza ha te elmész. kicsit felelőtlenség is lenne. nem értek ehez de nem hiszem, hogy átkötözhetnél a barátnődhöz, meg lehet hogy az együttélés nem lenne raj mint amilyennek most gondolod!! de azért minden jót! :))
2013. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

te itt szidod apád, más meg örülne ha még egyszer átölelhetné! ennyi gyökér fiatalt, uristen!!!

kicsit magadba kellene szállnod mert gusztustalan ahogy irsz apádról!

belegondoltál már mi lenne ha nem lenne? ki nevelt volna fel?? áá felfordul a gyomrom...

2013. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A barátnődet nyugodtan kukázhatod.Selejt ember. Te pedig ostoba vagy, hogy hagyod magad ilyen irányban vezetni.


Ha egy valamire levő nő lenne a barátnőd, ő magától segítene nektek, hogy a szerepek helyreálljanak, hogy tisztaság vegyen benneteket körül, és hogy a családban mindenki megtalálja a helyét...


Egy nő 18 évesen is nő-ha az.


Ha meg csak egy utánzat, akkor 100 évesen is csak az lesz.

2013. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

igen más lehet h örülne ha átölelhetné az apját ha még élne de az meg örüljön hogy boldog volt vele. én együtt élek a szüleimmel 26 vagyok és az apám egy idegen. nem alkesz nem bagos de soha nem törödött velem. csak a rosszat tudta rolam mondani a jot sose látja meg. nem vagyok már tini. de apám teljesen hidegen hagy. csak valaki aki velünk él.

nem az apám. max papiron. de ezt te ugyse érted meg.

2013. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
ja és eza ki nevelt volna fel. nekem meg ez az undorito. miért? mennyire biztos hogy nevelte, engem se nevelt. anyám nevelt anyám volt velem az orvosnűál apámnak már az is teher volt mikor egyszer annyira fájt a hasam h menni nem tudtam és a gyogyszertárig kellett elvinnie kocsival. ki is jelentette hogy ez teher. azok után hogy a hugom meg pl meghalt agyhártyagyulladásban és alig állt talpra utána lelkileg. mi lett volna ha komolyabb bajom van? majd utolag mossa a kezeit ahogy szokta...
2013. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!