Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?! Utálom...

Mi lehet a megoldás?! Utálom apámat!

Figyelt kérdés
Anyám meghalt, Apám-nak le van amputálva a lába, és ez miatt engem egy fojtába csicskáztat, hogy vigyem oda a cigarettáját hozzak neki kávét, pediga a kocsmába el tud menni, meg basztat hogy 4-es jegyekkel csak kapálni fogok, 15/F-vok és a barátnőm 18 és azt tervezzükk hogy összeköltözünk és le_arjuk apámat szerintetek ez lehetséges, apám megpedig megélne?
2013. jan. 5. 21:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jah, meg nem csak kávét kell vinem és cigerettát, én főzök stb
2013. jan. 5. 21:29
 2/26 anonim ***** válasza:
amig kiskoru vagy nem
2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
15 évesen ne nagyon akarj összeköltözni senkivel. Kiskorú vagy, édesapád felelős érted. Nagyon humánus hozzáállásnak tűnik hogy le.arjátok a mozgássérült apádat, a barátnőd sem lehet semmi.
2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Szívből remélem ezt egyszer te is visszakapod!
2013. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De a baratnőm nem az!! Ő lenne a nevelőm abban a pár évben, én meg egy kocsmáss apával nem maradok együtt...
2013. jan. 5. 21:36
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk elkezded tisztelni?! Esetleg némi empátiát is tanúsíthatnál, hiszen elvesztette azt a személyt, akit élete párjául választott.

"Apám-nak le van amputálva a lába, és ez miatt engem egy fojtába csicskáztat." Vagyis megkér, hogy vigyél neki oda valamit. Gondolom, nemigen végzel házimunkát sem, ha ez már csicskáztatás.

"pediga a kocsmába el tud menni"

Igen, oda el tud. Legalább ott nem lengi körül a halott felesége emléke, nem fújtat a gyereke, hogy fel kell emelnie a seggét a gép elől és azt hiszi, az alkohollal elmenekülhet a problémák elől.

"meg basztat hogy 4-es jegyekkel csak kapálni fogok"

Ha vidéken élsz, így is van, mivel négyes osztályzatokkal már nem jutsz be olyan egyetemekre, ahonnan kiugrási lehetőséged lenne, a fővárosban éhbérért fogsz robotolni vagy vidéken szintén.

"15/F-vok és a barátnőm 18 és azt tervezzükk hogy összeköltözünk"

Ugyan már! Mégis miből?? :D Apád pénzéből?

"le_arjuk apámat szerintetek ez lehetséges, apám megpedig megélne?"

Kedves egészségedre! Büszke lehetsz magadra. Hogy apád megélne? Vagy élne tovább-egyedül? Élni élne- de valószínűleg lecsúszna és az alkoholizmusába halna bele mert meghalt a felesége, a fia egy sunyi, számító, önző, hálátlan kis görcs és még lábai sincsenek..

20L

2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De apám nem enged gépezni, tv-zni, elvettem a mobilom amit én fizettem, most csak azébbirok gépezni mert kocsmmáziik
2013. jan. 5. 21:38
 8/26 anonim ***** válasza:
Miből akartok megélni? Hová akartok költözni?
2013. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak az egyik lábfeje van leamputálva
2013. jan. 5. 21:40
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát apámmal 50000 ft rokkantnyugidoj megéltünk, a barátnőm meg 90000-ft-t kap
2013. jan. 5. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!