Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt kaptok/adtok?...

Mennyi zsebpénzt kaptok/adtok? Egyszerre és gazdálkodjon vagy ha kér akkor?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Heti kétezret kapok, ebből kell kaját vennem magamnak suliba, plusz főzni. Bérletre kapok pénzt, ruhákra is, de nem igen merek kérni, mivel tudom, hogy szarul állunk anyagilag.

Egyébként ha úgy vesszük, hivatalosan 34ezret kapok havonta, mert ugye már az én nevemre jön az árvasági, de ebből a számlákat fizetjük, mert csak így tudunk kijönni hó végére.

19/L

2013. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sose kaptam egyszerre több zsebpénzt, ha el akartam menni fagyizni a barátnőimmel 12-15 éves korom között akkor 500Ft körül szoktam kapni, vagy kevesebbett. Mikor idősebb lettem akkor valamivel többet, de persze nem napi szinten, hanem hétvégente inkább.

16 éves koromtól dolgoztam nyáron, akkor vettem meg az első hajvasalómat ami még most is megvan pedig már 20 éves vagyok, és a márkásabb sportcipőmet.

Míg suliba jártam a kolit, a kaját, a bérleteket az egyéb ehhez tartozó kiadásokat a szüleim vették, vagy ha nagyon kellett egy csizma vagy kabát akkor azt, a többi ruhát felsőket, nadrágokat magamnak vettem a spórolt pénzemből amit szülinapra, karácsonyra kaptam.


Most, hogy már dolgozom szinte mindent maganak fizetek, a telefont, biztosítást, ruhákra, kozmetikai cuccokra kölött pénzt, szerencsére még így is tudok spórolni a fizetésem több mint felét utalom egy olyan számlára amihez nem nyúlok hozzá és a maradékot költöm amire kell :)

2013. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!