Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy-egy gyerek, egy-egy...

Egy-egy gyerek, egy-egy kapcsolatból, hogyan állnál a következő kapcsolatodhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel kétszer is félresikerült kapcsolatból született gyermeked, egyik sem tervezetten (a kapcsolatok is max 2-3 évig tartottak összesen). Aztán megismernéd azt, akivel valóban le tudnád élni az életed, de neki már nem tudod azt nyújtani, mint annak, aki az első lett volna.

Szabad ilyenkor családot alapítani, rendes családdal, vagy ilyenkor már le kell húzni a rolót?

Milyen lehet annak, aki megnyeri a 3. szerepét, bár igazából ő az akivel tökéletes harmónia van és évek után se csökken az egymás iránt érzett szeretet?

Valaki ismert hasonló cipőben járó személyt?


2013. jan. 3. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, hogy lehettem akkora marha, hogy 1 éves(kb ennyi volt, mikor teherbe estél) kapcsolatokba szültem gyereket. Lehet át kéne gondolni ezt a gyerekvállalás témát. És nem hinném, hogy irigylésre méltó lesz a kapcsolatuk, mert akár hogy is, de kellemetlen lesz a tesóknak, hogy mindenkinek más az apja és az új férfinak is frusztrációt fog okozni.
2013. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Kellene a fenének olyan, aki ennyire elcseszte.

Bocs, ha de párt választok, akkor nem ilyet választok. Ez nem sértés, de szerintem ez esetben nem az a kérdés, hogy az mit gondol, aki ennyire elcseszte, hanem az, hogy a 3. partner akar-e ebben a felállásban kapcsolatot.

2013. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Számítana az, hogy ez az ember eddig nem tervezett gyermeket, de akivel jelenleg él összeházasodna vele és családot alapítana?


Akik eddig válaszoltak, akkor szerintük, már többé ne legyen egy ilyen embernek párkapcsolata, pl 30 éves korától?

2013. jan. 3. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:

De legyen, csak ne velem :) Mert nekem nem kéne.


Engem nem érdekel ő mit csinál, csak a véleményemet írtam le, azt tesz, amit akar. Senki nem szabályozza, hogy kitől szül vagy kinek csinál hányat.

2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
De legen, csak ne velem! Eléggé rontja az ilyen "múlt" az ember esélyeit.
2013. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3.-at milyen régóta ismeri, hogy már tudja, hogy ő a nagy szerelem? Gondolom az előzőeknél is így érezte.

Én várnék pár (3-5) évet, és ha még akkor is ő az igazi, akkor talán elgondolkodnék a családalapításon.

2013. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Családalapítás? :D

Hát, ez a fogalom kicsit furán jön lenne, akinek már két különböző helyről és alapítódott egy kis családja.

2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 3.-kal 4 éve van együtt. Az elsőnél még 18 éves sem volt, egyik szülő sem volt felkészülve. A második pedig egy rossz kapcsolatba született.
2013. jan. 3. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod, a komolyan gondolkodó emberek általában tervezik a gyereket. Persze előfordulhat, hogy besikerül egyszer, de ha már mindkettő így lett, két partnertől, akkor azért elgondolkodnak rajta, mi lehet az oka. Szóval sokan inkább ezért nem akarnak ilyen kapcsolatot. Meg aztán sok férfi nem szívesen neveli a más gyerekét, főleg, ha kettő két apától van. De van olyan, aki bevállalja.

Az én ismeretségi körömben pl. volt egy nő, két apától két gyerek, nem tervezetten, aztán mégis lett harmadik kapcsolata, attól ikrei születtek, aztán az is elhagyta. De most a három pasi által kifizetett tartásdíjból egész jól élnek. Bár úgy tudom, azóta nincs új kapcsolata.

2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért használtam a családalapítás szót, mert az első kettő nagy beleérzéssel sem volt családnak nevezhető.
2013. jan. 3. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!