Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan vegyem rá a...

Sürgős! Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy normálisan suliba menjek?

Figyelt kérdés

mindjárt itt a suli már első óta magántanuló vagyok a városból SENKIT nem ismerek! nagyon idegesít amikor az emberek szomszédok vagy akárki beszél valamiről és én mukkot sem értek belőle! amúgy azért vagyok magántanuló mert szívbeteg vagyok... na de b.meg semmi bajom! de így? hát én meg fogok őrülni ha még egy évet magántanuló ként kell töltenem! beleőrülök a magányba! a szüleimmel már beszéltem anyám mondta hogy majd beszél az igazgatóval de azóta is egy nagy SEMMI!!! még biciklizni sem tudok! egyedül még az utcán kívülre sem mentem! sőt! olyan se volt soha hogy az utca végére megyek! a bátyáim folyton piszkálnak. és az a gáz hogy így út tűnik mintha elkényeztetett p. lennék de én... úgy akarok élni ahogyan minden normális gyerek én így meghalok! ha nem magamtól akkor megölöm magam! mit tudnék csinálni?


12 lány


2009. aug. 25. 17:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szegenykem, es szuletesed ota igy kell elned? Csak a lakasban? Es a szuleid dolgoznak, te meg otthon egyedul vagy? Orvos nem jar hozzatok? Es tenyleg semmi bajod nincs? Jol vagy?

A neten kerestel mar mas olyan embert, akar kulfoldit is, aki ugyanilyen gonddal kuzd, mint te?

Miert nem jarhat hozzad senki?

2009. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Meg eszembe jutott egy nagyon nepszeru es jo oldal. Ez a nok lapja oldala, nlc.hu Mindenkepp regisztralj be oda is, es tedd fel ott is a kerdesedet, ird ki. Azt az oldalt nagyon sokan latogatjak, es tudod, minel tobben tudnak rolad, annal nagyobb az esely, hogy valaki ad neked egy hasznalhato, segito valaszt. Meg egyaltalan, minel tobb mindenkivel tudsz beszelgetni.

Azon az oldalon rengeteg kerdes van, lehet hogy van valaki aki ugyanilyen "beteg" mint te. Regizzel be ra! nlc.hu

2009. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
ok megnézem az oldalt! köszi! igen születésem óta. amúgy anyu munkanélküli itthon van, ügyintéz. amúgy olyan van h pl.: a nagymamához születésnapra vagy hogy mondjuk nyáron mentünk unitesóhoz almát szedni meg ilyenek szóval még kibírható. de azért már... hmm... mind1. amúgy szerintem ez a dolog majd inkább akkor lenne aktuális ha elmúlik ez a sertés influenza járván és kezd jönni a nyár szünet. mind1 lesz valami!
2009. nov. 3. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!