Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan vegyem rá a...

Sürgős! Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy normálisan suliba menjek?

Figyelt kérdés

mindjárt itt a suli már első óta magántanuló vagyok a városból SENKIT nem ismerek! nagyon idegesít amikor az emberek szomszédok vagy akárki beszél valamiről és én mukkot sem értek belőle! amúgy azért vagyok magántanuló mert szívbeteg vagyok... na de b.meg semmi bajom! de így? hát én meg fogok őrülni ha még egy évet magántanuló ként kell töltenem! beleőrülök a magányba! a szüleimmel már beszéltem anyám mondta hogy majd beszél az igazgatóval de azóta is egy nagy SEMMI!!! még biciklizni sem tudok! egyedül még az utcán kívülre sem mentem! sőt! olyan se volt soha hogy az utca végére megyek! a bátyáim folyton piszkálnak. és az a gáz hogy így út tűnik mintha elkényeztetett p. lennék de én... úgy akarok élni ahogyan minden normális gyerek én így meghalok! ha nem magamtól akkor megölöm magam! mit tudnék csinálni?


12 lány


2009. aug. 25. 17:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még csak most olvastam a kérdésed,mi a helyzet Veled?

2009. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
azon kívül hogy megkezdődött a suli és 13 éves lettem semmi változás
2009. okt. 6. 22:13
 13/33 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy jobb oldalon van a szíved még nem vagy fogyatékos! jó azt megértem hogy féltenek de a túlzott féltéssel tönkre tesznek téged a szüleid! Állj a sarkadra ha vigyázol magadra semmi gond nem lehet! Hajrá! Azért majd kiváncsi lennék a fejleményekre!:)
2009. okt. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyámnak is jobb oldalt volt a szive, söt még a kamrák között egy "lyuk" is volt (ami a mostani vélemények szerint halálos, ha az elsö évben nem mütik meg) és két éve halt meg 70 évesen, addig teljesen normális életet élt minden bekorlátozás nélkül.

Az, hogy a sziv a jobb oldalon van egyáltalán nem betegség és elég gyakori dolog. Ha a szüleid emiatt nem engednek nyilvános iskolába, akkor ott VELÜK vagy baj, mert nem akarnak hagyni téged fejlödni.

2009. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

Mit mondott az orvosod, mik azok, amik veszélyesek lehetnek rád?


Az, hogy jobb oldalon van a szíved, mit befolyásol? (Nem vagyok orvos, nem tudom, azért kérdezem.


Mi lenne a veszélyes abban, ha közösségbe járnál?


Ki döntötte el és milyen indokok alapján, hogy magán tanuló légy? Orvosi javaslatra történt?


Mit szólnak az orvos ahhoz, hogy gyakorlatilag búrában tartanak otthon a szüleid és Te ettől lelkileg össze vagy törve?

2009. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom(öcsém is mag.tan. volt), hogy attól, hogy magántanuló vagy, még látogathatod az órákat, csak nem naplóznak, és felelned sem kell.

Szóval próbáld meg egyik reggel felöltözöl, toll, füzet, sziasztok majd jövök, és irány a suli.

Remélhetőleg amire felfogják, hogy hoppá!, addigra már messze leszel. :)


nem normális, hogy bezárnak. Még ha tételezzük fel rövidke életed is lenne, azt is úgy éld le, mintha börtönbe lennél?

ezt azért figyelembe kellene nekik venni.

Nem tudom hogy dolgoznak, de ha reggel tiszta a terep, akkor menj el a suliba, mégha csak 1-2 órára mész is be.

2009. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egyszerűen elmennél a városba? És kezdd mondani, hogy ezután bulizni fogsz járni, és MINDENKIT elengednek éjjel kettőig.Muszáj neked mindig szót fogadnod?

Ha más bajod nincs , mint amit írtál..hát az teljesen normális. Az nem betegség.Menj el te egyedül az orvoshoz, és kérj javaslatot az iskolához! Ha nem mersz, akkor kísértesd el magad a bátyáddal, vayg egy unokatestvéreddel!

2009. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
mi? bezártságból egyből buli? azt azért nem. menjek el orvoshoz? oké de a szakorvos szegeden van. mi meg Békés megyében lakunk. bátyó? lenéznek engem. unitesó? Helgával mit csináljak? anyuék pártját fogja. Zsani meg a 14,5 évével meg úgyszintén nem tud segíteni. kivéve ha igen. nem tudom.
2009. okt. 7. 18:14
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a problémád megér annyit, hogy felhívsz egy közeli családsegítő központot vagy elmész oda és ott a szakemberek segítenek megoldást találni. Itt vannak címek:


[link]

2009. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítséget! várok további válaszokat!
2009. okt. 31. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!