Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan vegyem rá a...

Sürgős! Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy normálisan suliba menjek?

Figyelt kérdés

mindjárt itt a suli már első óta magántanuló vagyok a városból SENKIT nem ismerek! nagyon idegesít amikor az emberek szomszédok vagy akárki beszél valamiről és én mukkot sem értek belőle! amúgy azért vagyok magántanuló mert szívbeteg vagyok... na de b.meg semmi bajom! de így? hát én meg fogok őrülni ha még egy évet magántanuló ként kell töltenem! beleőrülök a magányba! a szüleimmel már beszéltem anyám mondta hogy majd beszél az igazgatóval de azóta is egy nagy SEMMI!!! még biciklizni sem tudok! egyedül még az utcán kívülre sem mentem! sőt! olyan se volt soha hogy az utca végére megyek! a bátyáim folyton piszkálnak. és az a gáz hogy így út tűnik mintha elkényeztetett p. lennék de én... úgy akarok élni ahogyan minden normális gyerek én így meghalok! ha nem magamtól akkor megölöm magam! mit tudnék csinálni?


12 lány


2009. aug. 25. 17:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
légyszíves írjatok!
2009. aug. 25. 18:30
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A bátyáid tudnának segíteni a szüleid megdolgozásában.


Amúgy pedig állj a sarkadra! A te életed.

;-)


Hajrá!

2009. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ááá... ez nem jó! a bátyáimat csak a buli a haverok a pia a cigi meg a csajok érdeklik! azért köszi a biztatást:)
2009. aug. 25. 18:36
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Semmiféleképpen ne öld meg Magad, az egy jó nagy hülyeség lenne! Nyomasd Anyukádéknak a témát, ha eleget mondod nekik, biztos beadják a derekukat és akár együtt is elmehettek a suliba!

És apránként próbálj kimozdulni egyedül. Nem is értem, gondolom nincs minden pillanatban valaki a sarkadban...

Ha tényleg nem vagy beteg, csak esetleg másnak születtél mint az átlag, akkor túlzás ez a nagy elővigyázatosság, ami közben lelkileg jobban sérülsz.

Bátyádékat szerintem is megdolgozhatnád, hogy ne csak piszkáljanak, hanem segítsenek abban, hogy a céljaidat elérd.

Sok sikert kívánok!

2009. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszi! amúgy szerintem azért féltenek ennyire mert hogy jobboldalt van a szívem (ezt nem írtam) szóval ha az megmurdel akkor...
2009. aug. 25. 18:46
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez nem gyenge!

Szerintem is állj a sarkadra, ez nem normális, hogy egész nap be vagy zárva, neked is kell a szabadság és különben is attól hogy beteg vagy nem vagy fogyatékos meg semmi, nyugodtan élhetnél olyat életet mint más. A te életedet te határozd meg ne más. Mert akkor egész életedben más fog irányítani. legyél erős, ölelünk a távolból!

Veled vagyunk!

Szia

2009. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok orvos, de attól, hogy jobb oldalt van a szíved, simán élhetnél úgy, ahogy mások. Hallottam már ilyeneket, hogy felnőtt korban derült ki valakiről, hogy nem a megszokott oldalon van valamelyik szerve. Ettől még lehet a szíved tökéletes, nem? Anyukádéknak lehetne ennél több eszük, már bocs!
2009. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is magántanuló.Neki megoldható a suliban ,hogy közösségben is legyen,de a tanórákon egyedül van.Délután tornán,vagy kézműves szakkörön pedig vele egykorúakkal.Szerintem próbáljatok valami délutáni,vagy ha nem jársz minden nap suliba,akkor azokra a napokra délelőttre bemenni az osztályodba,vagy valamilyen szakkörre járni,és így lehetsz te is gyerekek között.Ne hagyd magad,mert később sokkal rosszabb lesz,hogy nincsenek barátok.
2009. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség, ha normál suliba jársz? A mozgás? Esetleges verekedések? Vagy túl stresszes lenne? Mi az konkrétan, amitől féltenek? Mert meg lehetne beszélni az igazgatóval, tanárokkal, stb. Beszéld rá őket, hogy legalább megpróbálhasd. És ha meglátjátok, hogy nem megy a dolog, akkor lehetsz megint otthon. Belátható, hogy féltenek, de ha neked ennyire hiányzik a suli, ami teljességgel érthető, akkor otthon lenni is van olyan stresszes, mint a vad gyerekek között. Van olyan, hogy a szülők a túlságba viszik a féltést valamilyen okból.
2009. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobboldalt van a szíved,attól még mehetsz normál suliba. Kérdezzetek meg egy orvost, és ha ő azt mondja, h ok, akkor a szüleid nem ellenkezhetnek. Javasold nekik ezt!
2009. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!