Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul ettől a...

Miért vagyok rosszul ettől a viselkedéstől, nem bírom nézni? (! )

Figyelt kérdés
Hül*ét kapok ha apa a szobámba tányér nélkül bejön enni, ha az orrát piszkálja a monitorom vagy az ágyam felett, ha szellent a szobámban, ahogy eszik, nem csámcsog, de akkor is hallom, hogy a szájában mozog a kaja, ha befekszik az ágyamba az utcai ruhájával, nem bírom elviselni.....

2012. dec. 30. 14:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy ha az ÉN poharamból iszik, vagy beleeszik a kajámba, vagy ha pl. kiveszi a kezemből a villát, és bekap egy falatot...már előveszek egy új villát... megörülök tőle.....!!!!!!!
2012. dec. 30. 15:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


tudom hogy idegesítő, de itt van á a lehetőség, hogy szemet hunyj ilyenek felett.


felnőtt ember, megváltozni nem fog, néhány dologra megkérheted, udvariasan, vagy vigyél be neki egy tányért azzal, hogy bocs apa, nemrég takarítottam.


ha te viszont undorodsz tőle, pl tiszta villa stb, akkor ezeket győzd le mielőtt súlyosabbra fordul a helyzet és olyan szintre jut, hogy pszichológus fog kelleni.


a ruhával az ágyba azt megértem, mennyi retek van a BKV-n, ha azzal jár, ha kocsival akkor mindegy, de kérjél tőle egy ágytakarót, vagy vegyél egyet...

2012. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

és... lehet most ez sz*rul hangzik, de sok sok év múlva, amikor felnőtt leszel és már nem lesz veled, jó szívvel fogsz visszagondolni, hogy milyen jó volt amíg időt töltöttetek el együtt és bejött a szobádba. talán hiányozni is fognak ezek a pillanatok.


inkább beszélgess vele. ne lázongj :)

de fiatal lehetsz még, meg is értem a reakciód.


tányér, ágytakaró, de a többi nem fontos... nem ezeken múlik sem a te boldogságod sem a világ folyása, vagy hogy mondjam...

2012. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi retek van a BKV-n? :)
2012. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

most mit vársz?

vigasztalást? kórusban apád szidását? netán megoldási javaslatokat?

2012. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és lány. A kérdés, hogy érthető legyen akkor, amire már rátapintott az egyik kommentelő Úriember vagy Hölgy, hogy mi okozhatja ezt a viszolygást és komolyabbra fordulhat e ? PErsze, igen, tudom, mert nagyon jó apuka..de akkor is, nem bírom elviselni a látványt mikor ilyesmit csinál, hogy az én villámat kapja be, vagy ráfekszik az ágyamra...ráadásul előbb jött be sütivel a szobámban és tegnap söpörtem fel meg takarítottam ki...Azért ez bosszantó..Nem várok semmit, csak nekem ilyenkor ezt muszáj valakivel megbeszélnem, mert nincs kivel....bocs, hogy felmertem tenni a kérdést...
2012. dec. 30. 16:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Kocsival jár, de akkor is. Van 5 boxerünk, és ha kimegy a kutyáknak enni adni, vagy összetakarítja az ürüléket, és netán azzla fekszik be az ágyaddal amit bár nem tudok, remélem hogy nem,,,de biztos te sem örülnél neki. Ezzel ellentétben egy szobakutya kicsit más...Azzal lazán elalszom..de nem ez a lényeg..
2012. dec. 30. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:

én vagok a hosszabb kommentelő, 30N, hátha te is rá tudnál jönni mi váltja ezt ki? csak apukád vagy más csaldtagok vagy idegenek? vajon tőle viszolyogsz, tett vagy mondott valamit, vagy alapvetően az emberektől vagy a kosztól irtózol?


mert engem is idegesít sok minden nem szeretem ha apu berúg vagy becsiccsent, de sose undorodnék tőle hogy ne igyak vagy egyek utána, hiszen az apukám :)


mindenkinek más a normális, a kutya seggét nyalogatás és a kutyasimogatás utáni átöltözés és kézfertőtlenítés közt vannak valahol az arany középutak... és ebbe rengeteg minden belefér, csak nem kell egyik végletbe sem esni.


az meg hogy nem tiszteli a munkád, hogy takarítottál és morzsáz, az teljesen más probléma - hiszen csak a kezébe nyomsz egy tányért, és meg van oldva,

mint az hogy undorodsz tőle vagy idegesít.


régebben is így éreztél vagy most kezdődött?

neked kellene tudnod mi áll a háttérben... sajnos ezt mi nem tudhatjuk.

2012. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amióta elköltöztünk 2 hónapja érzem ezt, a szobámmal kapcsolatban. Viszont a szobámban levő orrpiszkálás, szellentés mindig is zavart, ez melyik nőt nem zavarja...? Azért , főleg más szobájában illik legalább halkan ha teheti. Az evőeszközös dolog az inkább csak apumnál van, persze bátyámnál is. Ha volt barátom (pasim) ott sosem éreztem ezt. Nem váltott ki semmit , vagy tett volna, hogy valamiért többségiben csak az övé zavar, de bátyám orrpiszkálását sem tudom elviselni ha előttem , főleg szobámban csinálja, de leginkább apára jellemző azért őt hoztam fel. Hát szokott olyan lenni, hogy bkv-n kesztyűvel fogom meg a kapaszkodót, vagy meg sem fogom, meg fertőtlenítőt használok...
2012. dec. 30. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!