Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan tudod a nehézségek...

Te hogyan tudod a nehézségek ellenére is élvezni az életet?

Figyelt kérdés

Már annyiszor megfogadtam,hogy megpróbálok nem gondolkozni olyan sokat a problémáimon,és nem hagyom,hogy elrontsák a kedvem,de nem nagyon megy.Pedig jó lenne,mert annyi más,szép és jó dolog van az életben/életemben,de mégis mindig a problémákra koncentrálok.

Nektek ez hogy sikerül?


2012. dec. 19. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Problémák mindig is lesznek. Úgy fogd fel, hogy ezek feladatok, amiket meg kell oldanod az életben, s így egyre tapasztaltabb leszel. Én szeretem, ha néha a nehezebb utat kell megjárnom, mint a többieknek, mert tudom, hogy csak erősítenek, és ezzel is több és jobb lettem másoknál. Ez egy kiváltság is lehet, hiszen kevés harcos lelkű ember van, és próbáld meg minden erőddel már csak azért is megmutatni, hogy nem esel térdre az eléd kerülő problémáktól, hanem igenis leküzdöd és megoldod őket! Plusz ha megtapasztalod az élet legalját, később nem érhetnek nagy meglepetések, tudni fogod, mit hogy csinálj majd. :)
2012. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha érzek egy ilyen belső késztetést arra, hogy valamit megtegyek, például ha régóta vágyom valamire, azt megtegyem/megvegyem. Múltkor például nagyon depressziós korszakomat éltem, nem ment a tanulás, nem is akartam már nekiállni, inkább be akartam menni a városba, be is mentem, vettem valami finom kaját, utána pedig megnéztem egy filmet, amit már nagyon régóta meg akartam nézni. Utána jobb lett, sokkal jobb, mintha felszabadultam volna.
2012. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 brokenbone válasza:
szarjál le mindent.komolyan.úgyis mind meghalunk minek problémázni.persze nekem is vannak, de igyekszem egy jó nagy ívben lefosni.(:
2012. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg, hogy amikor előjön egy probléma akkor keresem a lehetőséget hogy megoldjam. Ha nem megy akkor mindig szembe jön velem vagy látom a tévében vagy hallom hogy mások milyen borzalmas helyzetben vannak. Ilyenkor rájövök hogy az én problémám ehhez a szerencsétlen áldozatokhoz képest semmi. Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy végül is van hol aludnom, van mit ennem, van munkám,és egészséges vagyok úgy- ahogy. Ilyenkor már nem is tűnnek az én problémáim olyan tragikusnak.
2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

sokszor feladnám az egész életem nem sok minden tart még itt a világban néha örülnék a világvége igaz lenne!

Csak a élettársam miatt élek még ha ő elmenne nem igazán tudom mi célom lehetne nincs semmim azon kivüé

2012. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek nehézségeim.
2012. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van életcélom, így küzdöm le a nehézségeket.

Ha csak élnék bele a világba, akkor én is megzakkannék, mert sokszor eléggé összecsapnak a hullámok a fejem fölött.

2012. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!