Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is élvezi a terhesség...

Más is élvezi a terhesség minden pillanatát a nehézségek ellenére? Édes teher, nem? Hiányozni fog, nem várom a végét!

Figyelt kérdés
Szinte csak olyat olvasni, hogy fáj, nehéz, rossz sokminden. Most írjunk a jóról :)
2009. dec. 14. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Én is így gondolom.Lassan vége és én se várom pedig megszenvedtem rendesen elötte és alatta is de akkor is ez egy teljesen más világ.Mindent másképp látok és élvezem minden percét.Aki csak panaszkodik az nem tudom mire számított vagy lehet nem volt rá felkészülve.
2009. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony más is élvezi :) De arról általában nem kérdezünk másokat. Senki sem kérdezi, ugyan mondjátok már meg miért is vagyok olyan boldog? :)

Visszatekintve pedig egy csomó dolog olyan hihetetlennek tűnik. A dokim mondta, hogy fotózzuk majd le a pocimat, mert el sem fogom hinni később, hogy olyan nagy volt. Mielőtt mentünk a kórházba, le is fotóztuk :) Hát komolyan így van, csak nézem, hogy az ott a képen, tényleg én vagyok?

A lányom azóta már szaladgál, és ennek is minden percét élvezem, de sokszor eszembe jut, amikor még belül mocorgott, meg amikor először rám nézett stb. Nincs ehhez fogható dolog a világon! :)

2009. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

:)

Én már most várom a következő terhességet, pedig még csak 33 hetes vagyok. Kicsit rossz lesz, hogy vége lesz, de azt hiszem, hogy akkor annyira le fog majd foglalni a kisfiam és az első hetek, hónapok, hogy el is fogom felejteni, hogy milyen volt terhesnek lenni.

Én például arra nem lennék képes, hogy ha 3 gyereket szeretnék, akkor a harmadik után elköttessem magam. Az valami végleges, valami visszafordíthatatlan. Azt hiszem, azt 3 gyerek után is megsiratnám, ha a legkisebb már 8-10 éves lenne, és ismét vágyam támadna egy gyerekre, hogy már nem lehet. Én így élem meg a terhességet, és ebben az is segít, hogy a párom nekem azt mondta, hogy ha már az eltervezett 3 gyerek után is véletlenül teherbe esnék, sosem tudná nekem azt mondani, hogy vetessem el, akármilyen anyagi körülmények között is lennénk. Nekem ezt jelenti a terhesség.

2009. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg olyan jó a terhesség!Én kifejezetten szeretem!

Persze szerencsém van,mert egyetlen egyszer sem volt hányingerem!Ha a pocakom nem nőne akkor észre sem venném!:D

ÉS még nagyobb étvágyam sem volt egész végig!Most 36 hetes vagyok és várom,hogy világra jöjjön és hogy végre hason alhassak,de nagyon fog hiányozni!Remélem hamar lesz másik...:D

2009. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Lemaradt a végéről,hogy én csak azért nem vároma végét,mert egy kicsit félek a szüléstől!A fájdalom küszöböm igen alacsony sajna!De remélem ebben is olyan kellemesen csalódom,mint abban,hogy végig fogom rókázni a terhességet...:d
2009. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én 5 hónapja szültem, csodás volt a terhesség és a szülés is. Én arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy mindenki próbálja minél inkább átérezni azt a boldog érzést, amikor mozog a babája a hasában, mert bár lehet hogy ez csak nálam van így? Nem emlékszem milyen érzés volt, és lelkileg hgiányzik, már most szülnék újra, csak hogy újra érezhessem.
2009. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Mi minden alkalommal, amikor UH-s képet kapunk lefotózzuk a pocakomat. Tök jó visszanézni (már most, 27 hetesen), hogyan változott az alakja és a mérete. A terhességi panaszok közül nekem szinte semmi sem volt, és remélem nem is lesz. Pedig nem vagyok már "mai csirke", és első baba. Imádom, ahogy mocorog odabennt, és már van némi napirendje (ha ez annak nevezhető). Reggel 8-9 óra között, és este 8-9 óra között a legaktívabb. Illetve legújabban éjszaka is többször felébreszt a rúgásaival.

27 hetes km.

2009. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Én 2 hete szültem. Elég sokat vártunk a picire (4 évet). Lombikos baba lett.

10 napja jöttünk haza a kórházból. Az első 3-4 napban amit itthon töltöttünk sírógörcs kapott el, hogy vége a terhességnek, vége mindenek, amit a 4 év alatt végigjártunk, ez néha a mai napig tart. Lehet ez depresszió? Vége a várakozásnak. A szülésnél végig bent volt a párom. Gyönyörű és felejthetetlen emlék lesz mindkettőnk számára. Furcsa amit éreztem akkor ez mostanra megszünőben van, de a fogadott orvosom és szülésznőm annyira figyelmes, kedves, volt hogy egy kötődés alakult ki feléjük. Meg tudja nekem valaki mondani miért történt ez így? Sajnos vége a terhességnek. És tényleg édes teher volt.

2009. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Most 22 hetes vagyok,tudom,hogy eztán jön a java,de akkor is nagyon élvezem,hogy terhes vagyok,pedig idáig az összes terhességi tünet kijött rajtam!:)Nem cserélnék senkivel sem,jó ,persze,van ,hogy aggódom,vagy fáj és kényelmetlen,de egyből elfelejtem mikor pici lányom párszor jól belém rúg!:)
2009. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:-)
2009. dec. 15. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!