Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam haza a barátom,...

Hogy hozzam haza a barátom, ha a húgommal közös szobánk van?

Figyelt kérdés

20 èves vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom. Szeretném, hogya párommal időnként nálunk lehessünk és később nàlam aludjon, DE - ott a közös szoba. Már volt nàlunk, a bemutatás után elmetünk a szobába, itt voltunk 3-4 órát, ami azzal telt, hogy a húgom kb 3-szor bejött, meg beült vagy félórára tanulni..... 18 évesen nem érzi, mikor zavar.


Rendben, ez az ő szobàja is, megértem. Nyilván nem akarom kiköltöztetni, de az is érthető, hogy a párommal kettesben szeretnénk lenni, de nem lehetünk mindig csak náluk...


Szrrintetek hogy lehet ezt normálisan megoldani?


2012. dec. 18. 19:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan nagy szám abban, hogy férjnél van és a tesójával lakik egy szobában? Nekem is így lakik az unokatestvérem, mert az épülő házukban lakni nem tud, a férje meg folyton külföldön dolgozik jelenleg, csak azért nem fog az anyósánál lakni, hogy ne otthon lakjon, míg be nem tudnak költözni a házba.
2012. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
15%

"Miért kell letámadni a kérdezőt?"

Mert egy 20 éves nagy mamlasz! Már kiskorában ki kellett volna harcolnia egy saját szobát. És ha nagy mamlaszként is otthon akar lakni, akkor már a fizetéséből ki kellett volna bővíteni a házat vagy ha panel és nem lehet bővíteni akkor irány a saját albérlet ahol saját szobája van. Fiatalok többen együtt szoktak bérelni egy többszobás lakást, így 20+rezsiből van saját kis kuckója. Ilyen egyszerű. Ráadásul még csak kezdő szerelemes, de most már aztán mindenki hozzá igazodjon. Szégyen.

2012. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%
Ti tényleg ennyire fiatalok vagytok?! Nem ismeritek a régi, jól bevált módszert? Vegyél a húgodnak mozijegyet! Mi annakidején mindig ezt csináltuk (tesó, koleszos lakótárs, stb.), és mindenki jól járt.
2012. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%
Főleg, hogy az anyósa két várossal messzebb lakik, a szülei meg egy városban a munkahelyével.
2012. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk hasonló a helyzet, közös szobám van a húgommal. Én felfogtam a dolgot, és nem nagyon hozom át a barátomat, csak ha nincs itthon a húgom, mert így még beszélgetni sem tudunk, nem szeretem, ha más hallgatja, szexről meg aztán végképp szó sem lehetne. Ezzel szemben a húgom nem fogja fel ésszel ugyanezt, és a vizsgaidőszak kellős közepén hozta ide a pasiját, és kellett nekem kiköltöznöm.Szerintem te is legyél a barátodnál, rengetegen vannak így, hogy csak az egyiküknél tudnak kettesben ellenni. Nem olyan nagy tragédia ez.
2012. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%

Én a 22 éves fiú ikertesómmal vagyok egy szobába,kb. 7 éve mondogatjuk,hogy külön kellene választani,de a szüleink nem akarják.Megoldjuk máshogy:).Volt egy 4 éves kapcsolatom,szüleim évente egyszer látták,csak nála voltunk.A mostanit se fogják gyakran látni.Tesóm még egy lányt se hozott haza,pedig volt neki egypár:)


Elköltözni nem nagyon tudok,már pár éve nézgetek albérleteket,hátha lesz olcsó abban a városban ahol dolgozom.


Ha a szüleidet nem zavarja,hogy a barátodat fényképről nézegetik és te se nagyon vagy otthon,ne foglalkozz ezzel a közös szoba dologgal:)

2012. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
60%
Tudjátok, volt időszak, amikor nem voltam férjnél, de már akkor is itt volt ez a hapsi. Eszeveszettül jó, hogy egy számomra vadidegen előtt kell pizsiben lennem, meg reggel törölgetni a csipás szemem. Egy - bocsánat- jóízűt nem böffenthet az ember evés után. És sorry, de ha itthon van dolgom, akkor itthon alszom. Amikor meg jön a férjem, akkor szokás szerint a nagyanyámnál. Mert egyébként 200 km-rel odébb élünk.
2012. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"Már kiskorában ki kellett volna harcolnia egy saját szobát. "


Ez azért nem ennyire egyszerü, sok családban nincs LEHETÖSÉG nagyobb lakásra - és ha ÖSSZESEN van KÉT szoba, akkor EGY a szülöké, EGY meg a gyerekeké. Ilyenkor nem sokat lehet harcolni, ekkora helyen csak igy lehet megoldani.

2012. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
34%

Miért baj ha a 3-4 órás bemutatkozás alatt 3-szor bement?

Ha nem tetszik költözz albérletbe.

2012. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%

"Nem értem, miért ne lehetne "elzavarni" kicsit a húgicát, h most 3-4 óra hosszára felejtse el a kilincset? Nemtom, de számomra tök természetes lenne, h addig elhúzok valahova, míg Ők kettesben vannak. Ha ennyire seegg húgod van én tuti visszaadnám Neki majd 1x, h direkt beszaladgálok mikor Ő tanul vagy pasizik. Ne aggódj akkor megtanulná, h ennyit az ember a barátjáért megtesz, nem ám a testvéréért. Mikor a párom idehívja a haverjait is elmegyek kicsit, h ne zavarjam a beszélgetésüket. Nálam ez természetes. Fel is képelném a húgomat is, ha ez nem működne nála, de magamat is, ha ilyen szemét tesó lennék!

24/N"


Oké. Akkor most ott ülsz kényelmesen a gép előtt, tömöd be a kis snackedet, kényelmesben vagy otthon, azon gondolkodsz, hogy csinálsz egy fullos pedikűrt, aztán olvasgatsz valamit, aztán beállít a tesód, hogy hé jön a Jani, kapd össze magad és húzzál már el 3-4 órára. Milyen képet fogsz vágni? Aztán jön holnap után is, meg pénteken meg szombaton, meg hát úgy is el tudtál menni eddig is, már szinte minden nap jön, mert kibírod, milyen király lesz már, nem?

Én most itt trónolok egy szál bugyiban meg atlétában a gép előtt, mindjárt akarok menni hajat mosni, beszárítani, vasalni, körmöt lakkozni stb. hát krvára nem díjaznám, ha ide be lenne ültetve egy pasas, "náluk lehet lenni, de legyünk má' inkább nálunk, nem baj, ha itt zavarunk" felkiáltással. És nem havonta egy, meg két alkalomról van szó, mindig minden úgy indul, aztán meg csak azt veszed észre, hogy ülsz anyádékkal a kanapé szélén, vagy a konyhában a széken és azon gondolkodsz, hogy kéne valami a szobádból, de még te leszel a paraszt, ha zavarni mered az ifjú szerelmeseket és már többet vagy kihajítva, mint nem.

2012. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!