Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá anyumat?

Hogy vehetném rá anyumat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy barátnőm szerbiai és elszeretnék menni hozzá szilveszterkor úgy,hogy egy rokonom vinne el autóval. Már a pénz is majdnem megvan rá,az ajándékát is majdnem megvettem a barátnőmnek. Ez nagyon letört. :(

Anya nem akarja megengedni,mert,hogy nem vagyok 18 és csak útlevéllel lehet menni szerinte,merthogy nem uniós.

Igazából elég megbízható gyerek vagyok,rendesen tanulok,mikor hogy segítek itthon. De testvéreimhez képest nagyon segítőkész vagyok.

Nem tudom mit mondjak barátnőmnek,már nagyon hiányzik és én is neki,attól félek erre fog rámenni a kapcsolatunk.Ha most nem megyek akkor maximum tavasz VÉGÉN tudnánk találkozni.


Kérdés: hogy vegyem rá anyumat? milyen érvekkel jöjjek?


Ő 16/L én 17/L.


Nem tudja,hogy kapcsolatban vagyok ezzel a leányzóval. :$



2012. dec. 17. 18:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Lehet nem tud az egésszel mit kezdeni és kínjában nevet. Máshova se enged vagy csak külföldre nem?
2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Néha elengdetett,mostanában engedékenyebb lett,de külföldre nem akar :(( Pedig nincs is messze a határtól és még nagybátyám is vinne. ://
2012. dec. 17. 19:26
 33/38 anonim ***** válasza:
És ha nagybátyád beszélne vele? MEgígér mindent, hogy vigyáz rád, nem lesz bajod, fogja végig a kezed (idézőjelesen, persze) te meg észnél leszel?
2012. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Mondom neki,hogy csak nála leszünk,jön 2 barátnője és ennyi,el se megyünk sehová sem.:)

Nagybátyám csak vinne és már menne is. ://

2012. dec. 17. 19:31
 35/38 anonim ***** válasza:
Akkor készülj az otthonlétre vagy próbálj még könyörgöni, ígérnio, kedvére tenni, van 1,5 heted.
2012. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

húúú, felcseréltem a korotokat, te atya úr isteeeen!!!


sikerült a legfontosabbat kiragadni az egész mondandómból.. -.-"


szóval: miért nem megy Ő hozzád???

2012. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én sem értem anyukádat miért nem enged. Rokonnal mész tehát nem idegennel, a 70 km az semmi, és a határon már nem fognak kötekedni hogy nem vagy még 18 és hol vannak a szüleid, megnézik hogy stimmel e ami rajta van aztán mehetsz a dolgodra már nincs akkora szigor a határnál mint eddig.
2012. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Mert nem engedik el hozzám.

Próbálok a kedvükre tenni. :)

Remélem,hogy nem lesz nagy szigor :// :$$

2012. dec. 17. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!