Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá anyumat?

Hogy vehetném rá anyumat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy barátnőm szerbiai és elszeretnék menni hozzá szilveszterkor úgy,hogy egy rokonom vinne el autóval. Már a pénz is majdnem megvan rá,az ajándékát is majdnem megvettem a barátnőmnek. Ez nagyon letört. :(

Anya nem akarja megengedni,mert,hogy nem vagyok 18 és csak útlevéllel lehet menni szerinte,merthogy nem uniós.

Igazából elég megbízható gyerek vagyok,rendesen tanulok,mikor hogy segítek itthon. De testvéreimhez képest nagyon segítőkész vagyok.

Nem tudom mit mondjak barátnőmnek,már nagyon hiányzik és én is neki,attól félek erre fog rámenni a kapcsolatunk.Ha most nem megyek akkor maximum tavasz VÉGÉN tudnánk találkozni.


Kérdés: hogy vegyem rá anyumat? milyen érvekkel jöjjek?


Ő 16/L én 17/L.


Nem tudja,hogy kapcsolatban vagyok ezzel a leányzóval. :$



2012. dec. 17. 18:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
K A M U
2012. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nos, én 23 éves lány vagyok... Már túl vagyok ezen a szülői szigoron (hála az égnek...) Az én anyám szintén nagyon szigorú volt, sokszor úgy éreztem, hogy csak azért nem akar ide, vagy oda elengedni, mert "nehogymárjólérezzemmagam"! :D

A lényeg, hogy én is mindig mindent veszekedéssel, vagdalózással kezdtem, de aztán rájöttem, hogy ha én nagyon akarok valamit, az anyám viszont nagyon nem akarja akkor csak a nyalizás maradt. Mosogatni, takarítani, érdeklődni mi van vele stb... Kivinni a szemetet, ha látod hogy fáradt te csinálsz neki uzsit meg ilyenek. Ismered anyud, tudod mit szeret... tégy a kedvébe. Apud elengedne amúgy? Mert ha igen, akkor őt is győzködni meg nagyon szeretni, hogy segítsen anyudnál. Nálam ezek mindig beváltak.

2012. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Mostanában ezeket csináltam. :D Még folytatom,hátha. :))

Mégis miért lenne kamu? Mostanában minden kérdés kamu? oO

2012. dec. 17. 18:49
 24/38 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok hülye kommenttel. Én is a lányokat szeretem, és senki nem hiszi el, mert nem vagyok fiús.


Szerintem ne mondd el neki, hogy együtt vagytok. Hát sok sikert! :)

23/L

2012. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Próbálok. :$ Hát én sem vagyok se lányos se fiús,úgy pont közte,bár jobban húzok a lányos felé.


Majd miután visszajöttem valamikor vagy mikor bemutatom a párom!

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszolóknak a segítségeket! :)

2012. dec. 17. 19:03
 26/38 anonim válasza:
Leszbi vagy vagy nem?
2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ő 16/L én 17/L.


ezen mi olyan értelmezhetetlen egyes válaszolóknak??

2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Leszbikus,igen!

Köszönöm utolsó válaszoló,szerintem is egyértelműen fogalmaztam!

2012. dec. 17. 19:10
 29/38 anonim ***** válasza:

Ha anyud szerint gusztustalanság, ami neked szerinted jó, akkor ott nagy a baj a gondolkodásával. Nekem a gyerekem gyerekem akkor is, ha kakát eszik, vagy még rosszabb.

Szerintem melletted kéne állnia, mint egy rendes szülőnek, ha amiatt aggódik, hogy leszbikus vagy, ezzel a hozzáállásával még rátesz egy lapáttal, arról nem is beszélve, hogy a társadalom egy jó része is kirekesztő, így senki nem áll ki melletted, vagy csak kevesen. Ha tilt, te annál inkább mennél, ő szülő, ezt tudnia kellene. Ha enged, akkor még legfeljebb mindig reménykedhetne abban, meggondolod magad, vagy simán bi leszel, az neki csak félszégyen.

2012. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Hát igen.. és,ha beszélek neki erről,akkor is csak kinevet:( Rávenném magam,hogy elmondom és csak nevet.. ://
2012. dec. 17. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!