Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá anyumat?

Hogy vehetném rá anyumat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy barátnőm szerbiai és elszeretnék menni hozzá szilveszterkor úgy,hogy egy rokonom vinne el autóval. Már a pénz is majdnem megvan rá,az ajándékát is majdnem megvettem a barátnőmnek. Ez nagyon letört. :(

Anya nem akarja megengedni,mert,hogy nem vagyok 18 és csak útlevéllel lehet menni szerinte,merthogy nem uniós.

Igazából elég megbízható gyerek vagyok,rendesen tanulok,mikor hogy segítek itthon. De testvéreimhez képest nagyon segítőkész vagyok.

Nem tudom mit mondjak barátnőmnek,már nagyon hiányzik és én is neki,attól félek erre fog rámenni a kapcsolatunk.Ha most nem megyek akkor maximum tavasz VÉGÉN tudnánk találkozni.


Kérdés: hogy vegyem rá anyumat? milyen érvekkel jöjjek?


Ő 16/L én 17/L.


Nem tudja,hogy kapcsolatban vagyok ezzel a leányzóval. :$



2012. dec. 17. 18:14
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Valóban nem sok,én is így vélem. :(

Pedig mindig bízhatott bennem,pláne testvéremékhez képest.. most vagy 2 órája a szobámban vagyok,ki se merek menni,mert tudom,hogy nem bírnám megállni a veszekedést.

2012. dec. 17. 18:29
 12/38 A kérdező kommentje:
Anyának már mondtam amúgy azt,hogy van párom(nem tudja,hogy a szerbiai lány),de mindig csak kinevet és sose hiszi el. xd
2012. dec. 17. 18:30
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
hát ha ez a helyzet, szerintem addig a jó, amíg nem hiszi el
2012. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Elfogadná,mondta,ha ilyen gusztustalansághoz van gusztusom,akkor gratulál,de attól még a lánya vagyok.
2012. dec. 17. 18:32
 15/38 anonim ***** válasza:
83%

Bizony, ha megtudná végképp nem engedne ki.

Vagy tisztában van vele, hogy biszexuális/leszbikus vagy?


Mert ha még nem tudja, akkor egyelőre ne is sokkold ezzel.

2012. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy már ő ezt tudja. Akkor viszont nem értem
2012. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy miután kimentem,már,ha elenged csak azután mondom el neki,ez ne álljon az utazás útjába.
2012. dec. 17. 18:33
 18/38 A kérdező kommentje:
Igazából nem is én mondhattam el neki,már gondolkozhatott rajta. Apáék szólták el magukat öcsémmel együtt. :( Annyira haragszom rájuk. ://
2012. dec. 17. 18:35
 19/38 anonim ***** válasza:
45%

komolyan nem hiszem el, hogy 16-17 éves lányok kijelentetten lezbikusnak vallják magukat...ez most valami divat??? én is kavartam lányokkal de 16 évesen azért kemény kijelenteni, hogy lezbikus, és PÁRJA van... :/


anyád helyében én sem engednélek el, menjen a másik csaj hozzátok, amúgy is ő az idősebb

2012. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Az ő és az én értelmezéssel mi a gond? Ő a 16 én vagyok 17..

Mellesleg régebb óta tudom,nem holmi divat leszbiség.. Ha az lenne,akkor nem csak egy barátnőm tudna róla,hanem nyíltan felvállalnám,nem valószínű?! Ez is csak a divat leszbik miatt van,hogy aki ténylegesen az,azt már el se hiszik,mert be skatujázzák őket abba,hogyha fiatalon lányt szeret,akkor biztos az.

2012. dec. 17. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!