Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok félre tenni?

Szoktatok félre tenni?

Figyelt kérdés
A párom havonta olyan 250ezret keres, még most mentünk ki az adósságból.Én tanulok, de a pénzét rám bízza!Még csak 50ezret tettem be takarék szövetkezetbe a múlthéten,mert most lett rá lehetőségünk, ti mennyit raknátok félre???
2012. dec. 15. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi nélkülözhető.
2012. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tudnek. jelenleg ez nulla. Neked kell tudni, hogy mennyire van szuksegetek havonta, a tobbit lehet felretenni.
2012. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
én 425 625 ft keresek és abol 71 500 teszek fére
2012. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan élünk, megvesszük, ami kell, a többi marad a számlán. Fordítva ülsz a bilin szerintem - ne azt nézd, hogy mennyit KELL félretenni, hanem hogy mire van szükségetek. Ami marad, az a megtakarítás.
2012. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Mi szoktunk. 350-et keresünk ketten, ebből átlag 150-es lerakunk. A többi sajnos elmegy albérlet, kaja, bulira. De egy nagyon unalmas hónapba, mikor nem kell semmi új ruha sem 200-at is sikerül néha :)

4 éve gyűjtögetünk.... Házra. Még pár év :)

2012. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
600-650 körül keresünk ketten, abból nagyjából 200 megy el havonta, amit úgymond felélünk. A többit félretesszük házvásárlásra.
2012. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
saját fizudból nem raksz félre kérdező?
2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Itt a gyakorin mindig mindenki olyan sokat keres. Akkor meg mit panaszkodunk?
2012. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha nélkülözhető, akkor jó, ha az össz. bevétel 20%-át félre tudjátok tenni minimum.


nekem nem egetverő a fizum, de a 10%át minden hónapban automatikus utalással elteszem egy másik számlára. nem gyűjtök igazán semmi különösre, de ha úgy hozza az élet, és autóra lesz szükségem, akkor veszek egyet.

lakás szerencsére már van, és tartozásunk sincs.

2012. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyit szoktam félretenni, amennyit csak lehet. Itt az egyik válaszolóval ellentétben, én is "fordítva ülök a bilin". Én inkább előre kiszámolom/kiszámoltam, hogy mennyi pénz a nélkülözhetetlen és mennyit tudok félretenni. Amennyit úgy gondoltam eltudok rakni, azt rögtön félre is teszem, hónap végéig a megmaradt pénzből gazdálkodom. Ez eddig bejött, egyetlen egyszer kellett váratlanul hozzányúlni a megtakarításhoz, amikor a kutyám megbetegedett fizu előtt nem sokkal és "kisebb" összeget ott kellett hagynom a dokinál és a patikában. Egyébként kifejezetten jó érzés volt, hogy van mihez nyúlni, mert hónapok óta tettem félre, az ilyenek tartják bennem a lelkesedést, hogy van értelme félretenni! :) (fiatal vagyok, még most tapasztalom ezeket, ne nevessetek ki! :))
2012. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!