Mit tudnánk tenni?

Figyelt kérdés

Messze lakok a páromtól és szeretnénk összeköltözni.

Mindketten dolgozunk.

Tőle az anyukája mindig elveszi az összes pénzét.

Olyat mond neki,hogy " ha nem adja oda a pénzt eltakarodhat onnan " Na most 1 normális anya mond ilyet a gyerekének? :(

Van még 1 pár testvére. Szerintem csak kihasználja mert amikor a testvéreire kell vigyáznia akkor így szereti meg úgy akkor jó neki. :/ Mikor kicsi volt is elküldte otthonról az anyukája és sokáig a mamájánál lakott. Sőt akkor az sem érdekelte az anyukáját hogyha meghalt volna mert az alkoholista férfi aki verte mindkettőjüket annak az oldalán állt. Semmit nem tud magának venni mondjuk én mindig segítek neki amiben csak tudok.

Egyébként az anyukája már évek óta nem dolgozik hanem várja,hogy eltartsák őt.:/

Mit tudnánk csinálni,hogy ne vegye el tőle ?

Én a többi testvérét sajnálom nagyon mert velük is ezt fogják csinálni. :(((


2012. dec. 11. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A pároddal kellene kicsit tudatosabban beszélned:

-érzelmi zsarolásnak (sem) szabad engedni. Mindegy milyenek a körülmények.

-anyucinak meg kell mondani hogy ennyit kapsz, oszd be! Ha nem felel meg irány az albérlet, vagy a hajléktalan szálló. Ilyen nincs hogy házi rabszolgát tartunk! Mindenki azért dolgozik, hogy a pénzből a saját igényeihez mérten meg tudjon magának venni mindent ami kell.

-Te ezt a problémát nem oldhatod meg. Ha látványosan beleavatkozol te leszel mindennek az oka. A párodnak kell a sarkára állnia.

2012. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés? Dolgoztok, tehát van pénzetek alnbira, a párodnak szar otthon, hát menjetek! Az anyja tuti nem fogja visszatartani.
2012. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. :)
2012. dec. 12. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!