Mit tudnánk tenni?

Figyelt kérdés

Messze lakok a páromtól és szeretnénk összeköltözni.

Mindketten dolgozunk.

Tőle az anyukája mindig elveszi az összes pénzét.

Olyat mond neki,hogy " ha nem adja oda a pénzt eltakarodhat onnan " Na most 1 normális anya mond ilyet a gyerekének? :(

Van még 1 pár testvére. Szerintem csak kihasználja mert amikor a testvéreire kell vigyáznia akkor így szereti meg úgy akkor jó neki. :/ Mikor kicsi volt is elküldte otthonról az anyukája és sokáig a mamájánál lakott. Sőt akkor az sem érdekelte az anyukáját hogyha meghalt volna mert az alkoholista férfi aki verte mindkettőjüket annak az oldalán állt. Semmit nem tud magának venni mondjuk én mindig segítek neki amiben csak tudok.

Egyébként az anyukája már évek óta nem dolgozik hanem várja,hogy eltartsák őt.:/

Mit tudnánk csinálni,hogy ne vegye el tőle ?

Én a többi testvérét sajnálom nagyon mert velük is ezt fogják csinálni. :(((


2012. dec. 11. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amit te is írtál "eltakarodik onnan".

Pláne ha úgyis össze akartok költözni, keres munkát azon a környéken, és máris nem kell anyuka terrorjában élni.

2012. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azért írtam úgy mert ezt mondták.. :/

De az a baj,hogy anyum nem engedné,hogy úgy ide jöjjön meg itt H-B megyében nem sok munka van sőt .. :/

Köszönöm a válaszod.

2012. dec. 12. 00:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól is függ, ha van olyan végzettségetek, amivel el tudtok helyezkedni, költözzetek be együtt egy nagyvárosba.
2012. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keressetek féltávon megoldást. Albérlet.
2012. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

19

Miért ?

Egyébként az albérlet jó ötlet. :)

Köszönöm a válaszotokat.

2012. dec. 12. 00:30
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ott felétek nem lehet olyan drága egy kis albérlet. Mindenesetre biztos hogy jobban jártok ha a párod a pénze egy részét albérletre költi, minthogy az anyja elveszi az egészet. Gondolom az anyja majd elkezdi fenyegetni, de egy ilyen anyával jobb nem is tartani a kapcsolatot mert csak hátráltatja a párod életét minthogy segítené.
2012. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen ezt jól látod azzal fenyegeti,hogy elmehet onnan vagy azzal,hogy mi lesz a gyerekeknek a karácsonyfa alatt" és tudja,hogy ez miatt oda fogja adni.

Amikor összekaptam az anyukájával már olyat mondott,hogy majd ő nem engedi el onnan meg válasszon ő vagy én. ://

Nagyon szeretném őt elhozni onnan. :(

2012. dec. 12. 02:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Előbb munkát kéne keresnie egy hozzád közeli városban, és ha találtatok, akkor jöjjön el az anyjától szerintem.

És amíg nálatok lakhattok, addig nem érdemes pénzt kidobálni albérletre. Ha albérletbe mentek ott általában le kell tenni 2 hónap kauciót előre.

2012. dec. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
keressen a közeledben munkát, aztán költözzön hozzád. És ha már egyenesbe jöttetek, meg rendben van minden külön is költözhettek:)
2012. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!