Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsen meg anyukám?...

Hogyan enyhítsen meg anyukám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos az anyukám szeretem de úgy érzem túlságosan fog 8-nál tovább nem igazán enged el egyszer volt ez így. Meg most szeretném hogy megengedje azt hogy ott aludjak a barátomnál. hogyan tudnám rávenni? Meg azt hogyan tudnám vele megengedni hogy engedékenyebb legyen?
2012. dec. 11. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
15/L
2012. dec. 11. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Örülj, hogy ilyen az anyukád. 15 évesen még nem kell a barátodnál aludni, még akkor se, ha ez ma divat.

Később megköszönöd majd neki, hogy ilyen szigorú.

2012. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a divatból egyszerűen csak szeretnénk együtt aludni semmi mást
2012. dec. 11. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Első válaszolóval teljes mértékben egyet értek.


Nem kell még ott aludnod a barátodnál, ha valóban szerelmesek vagytok egymásba, akkor ezt ki lehet bírni. :)

2012. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves második válaszolo nem a véleményedre voltam kiváncsi hanem az esetleges tanácsokat hallgatnám meg.
2012. dec. 11. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
4-es, Te hány éves vagy, hogy gáznak tartod, ha egy 15 éves 8-ig elmegy otthonról?
2012. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

4-es ironizálni próbált gondolom.

Az ottalvással még ráértek szerintem is.

8 helyett 9-ig vagy 10-ig éppen elengedhetne, bár 1-2 óra ide vagy oda mindegy (neki is, neked is), nem érdemes vitatkozni rajta.

2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
én is arra szavazok, hogy ne aludj ott,rá érsz még, legyél jó kislány - hidd el megbánnád, és az olyan dolog lenne, amit soha nem tudsz visszacsinálni, vagy jóvá tenni, várj még vele, ha 2 év múlva is szeretni fog a srác annak ellenére, hogy nem aludtatok együtt akkor majd szabad összebújócskázni, ne hamarkodd el a dolgokat, légy okos és megfontolt
2012. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anya vagyok, és nekem is van egy 15 éves lányom.

Nem tartom magam szigorú embernek. A lányommal is nagyon jó a kapcsolatom. Mindent meg tudunk beszélni, és mivel bízom benne így nincs is vita semmiben.Bármit kér vagy szeretne, megbeszéljük közösen, és ha nem érzem azt hogy ez így nem lenne jó akkor semmi akadályt nem gördítek a tervei elé.

DE! vannak dolgok amiben én sem engedek. A lányomnak el is mondtam hogy miért, tudomásul vette, hiszen tudja nem örökké tart a tiltás.

Az egyik, hogy 15 évesen nem aludhat a barátjánál.

A lányomban bízok, a srácban nem ha a szexről van szó. Nagyon ráér még fiúkkal aludni. Előbb bizonyítsák be, hogy érdemesek erre. Pár hónap együtt járás nem elég indok.

A másik hogy télen legkésőbb este 9-re otthon kell lennie. Nyáron este 10-re. Még tanul. Nincs semmi keresnivalója éjszaka az utcán.


Nem azért vannak ezek a szabályok mert egy anya ki akar tolni a lányával. Egy normális szülőnél vannak szabályok mert aggódik, mert félti a lányát-

15 évesen nem kell este 8 óra után kint csavarognod, és nincs még itt az ideje hogy a barátodnál aludj.

Ha értelmes gondolkodású lánynak tatod magad, akkor meg is érted, hogy ez így helyes. Ha majd anya leszel, és neked is lesz egy 15 éves lányod, te is szigorú leszel, nálad is lesznek szabályok.

Ne erőltesd a dolgot, és nincs semmi amivel enyhíteni tudnád anyud szigorát. Mert ez nem szigor. Anyukád egy józan gondolkodású ember- Örülj hogy ilyen--

2012. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!