Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felállt valaki ilyen helyzetbő...

Felállt valaki ilyen helyzetből? Házasság.

Figyelt kérdés

Még csak két és fél éve vagyunk házasok, igaz, több mint 10év van mögöttünk, második gyerekünket várjuk. A férjem sokat dolgozik, de sokat is ereszti ki a fáradt gőzt utána, megbeszéljük, nekem nem gond. Segít a gyerek körül, a házimunkában is, ha kérem, de mindent felváltva csinálunk, hogy egyikünk a gyereket lekösse addig. A terhességemmel nem terhelem, nem híztam malacra, nem az van h emiatt nem kíván. Szóval minden klappolhatna, de az utóbbi időben úgy érzem, csak fizikailag van itt, ha megnéznék egy filmet vele, inkább a netet választja, közös program nincs, mert anyagilag padlón vagyunk, így a bébiszitter felejtős, új ruhára, új frizurára nekem nem telik (nem vagyok melegítős, zsíros hajú, de nem is sminkelt, tűsarkús a játszótéren), de gondolom az dobna rajtam, na meg ha nem lennék feszült amiatt hogy mostanában folyton csak én vigyázok a gyerekünkre, mert ő vagy túlórázik, vagy a barátaival, hobbijával van és az anyagi problémáinkkal is csak én kalkulálok, ő nem idegeskedik miatta.

Próbáltam vele beszélni erről, erről nem hajlandó (gyakorlati dolgok miatt naponta többször beszélünk telefonon), szájra puszi van, nyelves csók, spontán ölelés már nincs. Én vagyok aki közeledik.

Ráadásul összehaverkodott egy igen dekoratív kislánnyal itt az egyik üzletben, aki mindig mosolygós, mindig tiptop. Róla mesél néha, állítólag a nevét sem tudja, de a lány igyekszik a bizalmába férkőzni.

Nem tudom mit tehetnék. Szerintem sok neki ez a családosdi,de ettől jobban már nem tudom mentesíteni a feladatai alól, szerintem nem is kell. Ha még nagyobb teret kap, egyrészt még zombibb leszek a fáradtságtól, másrészt szerintem elszakad a láthatatlan "póráz", ami ideköti. Általában az bejön ha kicsit nem figyelek rá, olyankor észbe kap és bújós lesz, de ennyire nem éreztem még távol őt magamtól. Tud valaki tanácsot adni?


2012. dec. 10. 10:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%

Nem akarlak elkeseríteni. Valószínűleg azért jön haza, mert nem kell a csajnak. Mert van 2 gyereke. Nem hozzád megy vissza, hanem a lehetőséghez.

Ha akad másvalaki, aki be fogja vállalni a gyerekét, hogy van (örökség és időbeosztás miatt) , akkor el fog hagyni megint.

Gondold végig. Nem olyan rossz ez neki.

Másrészt ki mondja meg, hogy nem jár-e össze majd valakivel.

Túl nagy a pálfordulás. Valami történt, amiről nem tudsz. Naivan közelítesz a dolog felé.

Ha neked belefér egy állandó másodhegedűsséggel járó kapcsolat, állandó bizonytalansággal, akkor csak tessék.

2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,neked is utolsó, én azért még hiszem hogy jelent valamit az az elmúlt sok év és az elszomorító statisztikában is van egy-két pozitív eset. Csak így lehet hozzáállni.
2012. dec. 14. 14:08
 23/26 anonim ***** válasza:
Kitartást neked, igazad van, csak így, pozitívan lehet hozzáállni. Lehet, hogy rájött, mit veszíthet, és valóban csak a farka vezette. Ha mégis az utolsó válaszolónak lenne igaza, te akkor is legalább megpróbáltad.
2012. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek?

Amúgy ez nem fura, hogy kiderül, viszonya van, rögtön elmegy, majd 2 nap múlva haza akar jönni???

2013. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Csak kapkodom a fejem,olyan gyorsan történtek nálatok a dolgok.Először sajnálatomat akartam kifejezni, aztán az örömömet,hogy végül jól sült el...

De bennem is kétely maradt.Mi történhetett???

Ezt azért beszéld meg vele,Nehogy csak tényleg azért jöjjön haza,mert a kiscsaj beijedt,vagy hasonló....Legyél résen vele kapcsolatban.

Drukkolok!

2013. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Végül a B verzió jött be, év végére a lányt választotta. 3hét alatt lezajlott minden... azóta egyenesbe jöttem,egy fantasztikus ember az új párom. Exemék idén házasodnak össze.Ilyen is van:-)
2016. ápr. 21. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!