Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felállt valaki ilyen helyzetbő...

Felállt valaki ilyen helyzetből? Házasság.

Figyelt kérdés

Még csak két és fél éve vagyunk házasok, igaz, több mint 10év van mögöttünk, második gyerekünket várjuk. A férjem sokat dolgozik, de sokat is ereszti ki a fáradt gőzt utána, megbeszéljük, nekem nem gond. Segít a gyerek körül, a házimunkában is, ha kérem, de mindent felváltva csinálunk, hogy egyikünk a gyereket lekösse addig. A terhességemmel nem terhelem, nem híztam malacra, nem az van h emiatt nem kíván. Szóval minden klappolhatna, de az utóbbi időben úgy érzem, csak fizikailag van itt, ha megnéznék egy filmet vele, inkább a netet választja, közös program nincs, mert anyagilag padlón vagyunk, így a bébiszitter felejtős, új ruhára, új frizurára nekem nem telik (nem vagyok melegítős, zsíros hajú, de nem is sminkelt, tűsarkús a játszótéren), de gondolom az dobna rajtam, na meg ha nem lennék feszült amiatt hogy mostanában folyton csak én vigyázok a gyerekünkre, mert ő vagy túlórázik, vagy a barátaival, hobbijával van és az anyagi problémáinkkal is csak én kalkulálok, ő nem idegeskedik miatta.

Próbáltam vele beszélni erről, erről nem hajlandó (gyakorlati dolgok miatt naponta többször beszélünk telefonon), szájra puszi van, nyelves csók, spontán ölelés már nincs. Én vagyok aki közeledik.

Ráadásul összehaverkodott egy igen dekoratív kislánnyal itt az egyik üzletben, aki mindig mosolygós, mindig tiptop. Róla mesél néha, állítólag a nevét sem tudja, de a lány igyekszik a bizalmába férkőzni.

Nem tudom mit tehetnék. Szerintem sok neki ez a családosdi,de ettől jobban már nem tudom mentesíteni a feladatai alól, szerintem nem is kell. Ha még nagyobb teret kap, egyrészt még zombibb leszek a fáradtságtól, másrészt szerintem elszakad a láthatatlan "póráz", ami ideköti. Általában az bejön ha kicsit nem figyelek rá, olyankor észbe kap és bújós lesz, de ennyire nem éreztem még távol őt magamtól. Tud valaki tanácsot adni?


2012. dec. 10. 10:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszi! besegített mindenbe, mindig írt smst, hogy ha elindult haza, kommunikáltunk, nem maradozott ki, ő fürdetett minden este, egyedül kettőnk között laposodott a dolog, de nem nevezném szakadéknak, inkább mostanában összejöttek a dolgok, azt hittem amiatt.

30évesek vagyunk mindketten.Meg fogom oldani persze, lassan két lányom lesz, értük érdemes ezt emelt fejjel végigcsinálni.

2012. dec. 10. 21:25
 12/26 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom. Nagyon sok erőt és jó egészséget kívánok neked!!!
2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Elhagyott egy középiskolás rib*nckáért????????????????

:O

Az szép!!!! Azt a büdös mindenit!!!!!!!

Majd még könyörögné magát vissza a mocskos szemét!!!!!!

A kiscsaj meg majd moshatja a szennyesét... ha neki ez kellett... Szétszedni egy kis családot, háborgok!!!!!!

2012. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha rövid időn belül észhez tér a férjed, akkor adsz neki esélyt? Van ilyen hogy a pasi beijed a még nagyobb felelősségtől, és röpke románcban keres vígaszt, de ha kitisztul a rózsaszín köd akkor lehet hogy meglátja hol az igazi érték az életében. Ha így lenne mit lépnél? Csak kíváncsi vagyok mit lép egy erős nő ilyenkor. 38 nő
2012. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, ha nem lenne másfél gyerekem, akkor kidobnám és vissza sem néznék (úgy is hogy szeretem), de mérlegelve hogy szeretem, hogy a lánya imádja, belegondolva hogy a kicsit sosem fürdetné, sosem babusgatná az apukája,ahogy a nagyot tette még 2 napja is, nem gondolkodnék azon hogy visszafogadjam. Nyilván megrágnánk ezerszer és újraértékelnénk kinél hol csúszott el a dolog, de ha tudnám hogy felnőne ehhez az egészhez (azt gondoltam már megtette), akkor igen, szeretném újrakezdeni, folytatni. Valószínűleg sokáig bántana és egy életre megtanultam hogy nem kell ennyire megbízni senkiben, de nagyon jó apa volt eddig és azt gondoltam, hozzám is jó. Nem tudnám kiverni a fejemből úgy hogy nézem a két gyerekét. Persze ha kell, ki fogom, de egyelőre azon vagyok hogy itt maradjunk ebben a városban, menedzseljem az életet 2 kicsivel (nagyik 300km-re) és mivel azt mondta szeretné őket látni felnőni, bízom benne hogy sokat járna ide, ahol eddig is éltünk és megtörne. Másik opció: hazamegyek anyámékhoz és berendezkedek egyedülálló anya üzemmódra (oda nem járna sűrűn ez biztos), majd elsorvadok valami vidéki bankban és vagy jön valaki még az életembe vagy így jártam. Inkább az első. Egyébként anyám ugyanezt végigcsinálta apámmal,de megbeszélték, 30 éve házasok mégis, én családban nőttem fel, szeretném ha az én gyerekeim is, nem mindenáron persze, de alapvetően itt nem voltak szóváltások, egymásba rúgások,nem beszélek veled napok, nem volt semmi.
2012. dec. 11. 12:56
 16/26 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom, hogy rendeződjön az életetek, és remélem, csak beijedt és van visszaút.

37 éves 2 kisgyerekes anyuka, aki azért olvasta el a kérdésedet, mert hasonló helyzetben van, bár én még nem tudok konkrét harmadik személyről.

2012. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha olvassa még valaki, HAZAJÖN! kért még egy kis időt h lezárja, de bízom benne h átbeszélve újra tudjuk kezdeni. mondtam neki hogy a kislányunk tegnap nem is említette őt, azt mondta, nembaj, innentől fogja:-) Köszönöm mindenkinek hogy biztatott, Utolsó, neked kívánom hogy ne legyen ekkora probléma és túljussatok rajta!!!!
2012. dec. 12. 19:23
 18/26 anonim ***** válasza:
Remélem, ezután nem akar a kislánnyal "muzsikálni" .
2012. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igazán megérdemled hogy helyre jöjjenek a dolgaitok, mert ritka értelmes és józan nő vagy. Drukkolunk nektek! Ha vannak fejlemények még írd meg!
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy légy türelmes vele, mert még innen is elronthatod ha sürgeted. De nem féltelek, okos csaj vagy! Hajrá!
2012. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!